`
شمانیوز
شما نیوز

بازیکن پرسپولیس : سرمربی تیم ملی بدرد نخور است!

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی یک علامت سوال و تعجب بزرگ برای من بود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  محمد نصرتی درباره شکست 2 بر یک تیمش مقابل داماش گیلانیان در هفته بیست‌و‌سوم لیگ دسته اول اظهار داشت: تمام تیم‌ها جلوی ما خیلی فشرده و بسته بازی می‌کنند. هفته قبل رایکا با لایه‌های فشرده سعی کرد فضاها را از ما بگیرد. این هفته هم داماشی‌ها متوجه شده بودند باید مقابل ما خیلی بسته بازی کنند.

وی در ادامه افزود: مقابل داماش در 15 دقیقه اول بچه‌ها خوب نبودند، اما در ادامه بهتر شدیم. با این وجود متأسفانه بازهم روی یک غفلت گل خوردیم. بعد از آن نزدیک به یک ساعت سراسر حمله شدیم، کنترل بازی هم کاملاً در اختیار ما بود، ولی در زدن ضربات آخر خوب نبودیم و بازی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز در ادامه تصریح کرد: یک نکته مهم وجود داشت، داماش پیش از بازی با ما یک هفته استراحت کرده بود، از آن‌طرف هم مس کرمان راحت سه امتیاز گرفت. داماش خستگی راه، مصدومیت بازیکن و هیچ مشکل دیگری نداشت و اینها همه به ضرر ما تمام شد. امیدوارم مسئولان سازمان لیگ فکر معقولی برای این مشکلات کنند.

نصرتی در مورد فاصله نزدیک امتیازات تیم‌های دوم تا هشتم لیگ دسته اول گفت: لیگ دسته اول یک ماراتن است. روز یکشنبه هم با بچه‌ها یک جلسه در این مورد داشتیم و نظرات همه آنها را شنیدیم. ما باید بدانیم چرا در چند هفته گذشته نتایج خوبی نگرفته‌ایم. جلسه خوبی بود و امیدواریم در هفته‌های بعد نتایج خوبی بگیریم و از این مشکلات خارج شویم.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی نیز تصریح کرد: انتخاب اسکوچیچ  یک علامت سؤال و یک تعجب بزرگ برای من بود. ما از ویلموتس، کی‌روش، برانکو و حتی علی دایی چه شد که یک‌ دفعه به اسکوچیچ رسیدیم؟ با تمام احترامی که برای او قائلم، ولی واقعاً چه شد؟ به اسکوچیچ خرده نمی‌گیرم، ولی چه کسی اصلاً او را انتخاب کرده است؟ حداقل این را بدانیم، کمیته فنی انتخاب کرده یا هیئت رئیسه؟! بگویند چه کسی انتخاب کرده است تا حداقل اگر فردا نتیجه نگرفت بدانیم باید از چه کسی سؤال کنیم.

وی در پایان یادآور شد: مسئولان اول بحث حضور مربی ایرانی را مطرح کردند، بعد با گل‌محمدی و قلعه‌نویی مذاکره کردند. یعنی به جز این دو نفر، مربی ایرانی بهتر از اسکوچیچ نداشتیم؟ این کار بی‌احترامی به تمام مربیان ایرانی بود. یعنی فقط گل‌محمدی و قلعه‌نویی شرایط سرمربیگری تیم ملی را داشتند؟ یعنی هیچ‌کس دیگری نبود؟ من برای اسکوچیچ احترام زیادی قائلم، اما رزومه قدرتمندی ندارد که سرمربی تیم ملی ایران شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها