شمانیوز

آنا مودلر مدل اهل آفریقای جنوبی هر چند که تا کنون رابطه اش با الکسیس سانچز ستاره شیلیایی اینتر را تائید نکرده اما همه مدل علامتی در مورد ان داده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  این مدل 22 ساله اخیرا تصویری از خودش در روز تولدش منتشر کرده است که به نظر می رسد دو سگ الکسیس سانچز یعنی "اتم و هومبر" نیز در این تصویر حضور دارند. آنا در مورد این تصویر نوشته است:" ممنون از همه محبت های شما و پیام هایی که برای تولد من دادید. "

هواداران این مدل خیلی سریع به سگ ها اشاره کردند و کامنت هایی این گونه گذاشتند "در حال مراقبت از بچه های الکسیس هستی" یا "آنها هومبر و اتم هستند؟ (سگ های الکسیس سانچز)" یا "قدرت پول" یا "الکسیس یک قهرمان است."

76

مولدر و الکسیس سانچز 31 ساله همدیگر را در اینستاگرام دنبال نمی کنند اما این مدل، صفحه اینستاگرام دیگر بازیکنان اینتر را فالو می کند. این اولین باری نیست که مودلر تصاویری از خودش با این سگ ها منتشر می کند. او در روز 14 سپتامبر نیز به سن سیرو رفته بود تا اولین بازی سانچر در لیگ ایتالیا مقابل اودینزه را تماشا کند. 

اولین باری که آنا و الکسیس سانچز با هم شکار شدند به ماه آگوست برمی گردد که در آن زمان مهاجم شیلیایی هنوز از منچستریونایتد جدا نشده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied