شمانیوز
کد خبر : 936878

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال، بالاخره به این موضوع اعتراف کرد که برکناری علی دایی از سرمربیگری تیم ملی، خواسته نهادی بالاتر از فدراسیون بوده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ طی این سالها همیشه این بحث وجود داشته که محمد علی‌آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی یا محمود احمدی‌نژاد، حکم اخراج دایی بعد از شکست 1-2 تیم ملی مقابل عربستان در مرحله انتخابی جام جهانی 2010 را صادر کردند.

تا جایی که خاطرمان هست علی کفاشیان هیچ وقت در این سالها چنین موضوعی را حداقل به طور قطعی تائید نکرده بود منتهی مصاحبه جدید او با روزنامه خبر ورزشی حاوی نکات جالبی است. او درباره برکناری دایی گفته است:" نمی‌گویم احمدی‌نژاد نقشی نداشت. او مستقیم به من چیزی نگفت اما شاید به علی‌آبادی چیزی گفته باشد چون من که در جمع‌شان نبود."

کفاشیان صحبتهایش را اینگونه ادامه داده است:" علی‌آبادی به من گفت روی علی دایی نظر مثبتی نداریم. یعنی مثبت نیستیم که ایشان در تیم ملی بماند و به کارش ادامه دهد. بد ما در هیات رئیسه جلسه داشتیم و در نهایت تصمیم این شد که علی دایی از کار برکنار شود."

فروردین سال 88 در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی، احمدی نژاد رئیس جمهور وقت کنار محمد علی آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی و علی کفاشیان رییس وقت فدراسیون فوتبال نشسته بود و احتمالا مکالمه ای بین احمدی نژاد و علی آبادی، صورت گرفته است که در نهایت علی آبادی به کفاشیان دستور داد تا علی دایی را از سرمربیگری تیم ملی برکنار کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه