شمانیوز
کد خبر : 936882

یوونتوس سال مشکلی داشته است. این تیم در سالهای اخیر همواره صدرنشین بی چون و چرای لیگ ایتالیا بوده است اما امسال رقابت قهرمانی برای آنها مشکل شده و اینتر و لاتزیو به شدت فشار می آورند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  یوونتوس از افت عملکرد برخی بازیکنان دلخور است و گفته می شود که به شش بازیکن هشداری جدی داده شده است که اگر عملکردشان را تا پایان فصل بهتر نکنند، جایی در ادامه فصل در یووه نخواهند داشت. آندره آ آنیلی مدیر تیم تورینی تصمیم گرفته است که در این برهه مشکل گوش برخی بازیکنانش را بپیچاند. مدیر یوونتوس جلساتی با مدیر ورزشی  تیم، مائوریزیو ساری سرمربی بیانکونری ها و همچنین برخی از بزرگان رختکن داشته تا تیم را از بحران خارج کنند. 

آنیلی به زمین تمرین وینوو رفت و جلسات مهمی با پاراتیچی و ندود، مدیران ورزشی تیمش داشت. در حال حاضر شش بازیکن با روند فعلی در لیست فروش یوونتوس در فصل آینده قرار خواهند داشت : میرالم پیانیچ، بلیس ماتوئیدی، فدریکو برناردسکی، داگلاس کاستا، الکس ساندرو و گونزالو هیگواین.

یوونتوس پنجشنبه در دور رفت نیمه نهایی کوپا مقابل میلان قرار می گیرد و باید دید که پس از این هشدار جدی از سوی مدیران تیم، بازیکنان بیانکونری چه واکنشی از خود ارائه خواهند داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه