شمانیوز
شما نیوز

زمان و ساعت بازی پرسپولیس و تراکتور

امروز سوم مرداد ماه تیم پرسپولیس پذیرای تراکتوری ها از اصفهان است. ساعت این دیدار 21:45 از شبکه سه سیما آغاز می شود.تیم های پرسپولیس و تراکتور امسال ۲ بار دیگر به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

به گزارش شمانیوز: امروز سوم مرداد ماه تیم پرسپولیس پذیرای تراکتوری ها از اصفهان است. ساعت این دیدار 21:45 از شبکه سه سیما آغاز می شود.تیم های پرسپولیس و تراکتور امسال ۲ بار دیگر به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

 

 

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس به ایستگاه بیست و نهم رسیده و حالا همه نگاه‌ها به تهران و اصفهان است. در تهران پرسپولیس باید روز سوم مردادماه ۱۴۰۰، از ساعت ۲۱:۱۵ در تهران پذیرای تراکتور تبریز باشد.


این دو تیم در لیگ امسال ۲ بار دیگر به مصاف یکدیگر رفته‌اند. دفعه اول سرمربی تراکتور مسعود شجاعی بود و پرسپولیس موفق شد در ورزشگاه یادگار امام تبریز، در دور رفت لیگ با تک گل سیدجلال حسینی پیروز از زمین خارج شود.


مرتبه دوم سرمربی تراکتور رسول خطیبی بود و بازی در چارچوب سوپرکاپ ایران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد. پرسپولیس در این دیدار هم با تک گل عیسی آل کثیر به پیروزی رسید.


حالا برای سومین بار دو تیم در این فصل به مصاف یکدیگر خواهندرفت و این بار هم سرمربی تراکتور تغییر کرده است. شاگردان فیروز کریمی هفته قبل موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ بر آلومینیوم اراک غلبه کنند تا شانس خود برای رسیدن به سهمیه آسیایی را به شدت افزایش دهند.


پرسپولیس با توجه به گلباران ماشین‌سازی در هفته گذشته، این فرصت را دارد که با تساوی مقابل تراکتور هم صدرنشینی خود را حفظ کند، به شرط آنکه سپاهان در اصفهان با اختلاف بیش از ۲ گل ذوب را شکست ندهد.


با توجه به شرایط بد ذوب در انتهای جدول و احتمال سقوط این تیم به دسته پایینتر بعید است که ذوب آهن در دیدار با سپاهان بی انگیزه وارد زمین شود.


هرچند سیدجلال حسینی آماده بازی با تراکتور است، اما کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی وضعیت خوبی ندارند و اولی قطعا در ادامه رقابت‌های لیگ برتر غایب خواهدبود. در آن سو هم شنیده می‌شود که محمدرضا خانزاده، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی هم به دلیل مصدومیت به این بازی نخواهدرسید.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز

حامد لک، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، حسین کنعانی زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه، شهریار مغانلو و مهدی عبدی
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied