شمانیوز
شما نیوز

محمدحسین کنعانی زادگان | پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان نیمکت نشین می شود ؟ | تصمیم مهم ویرا پیش از بازی با استقلال

سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای نیمکت‌نشین کردن کنعانی‌زادگان ندارد.

محمدحسین کنعانی زادگان نیمکت نشین می شود ؟ | تصمیم مهم ویرا پیش از بازی با استقلال

به گزارش شمانیوز، محمد حسین کنعانی زادگان هر روز به دنبال یک حاشیه است. از درگیری با هواداران گرفته تا انتشار ویس های مختلف؛ محمد حسین کنعانی‌زادگان بدش نمی‌آید هر چند وقت یک بار با یک اقدام غیرحرفه‌ای و به نوعی آماتور برای خودش و تیمش حاشیه درست کند. محمد حسین کنعانی زادگان در این فصل کم‌ حاشیه‌ساز نشده و در بازی روز گذشته تیمش با ذوب‌آهن هم نزدیک بود دست گل دیگری آب دهد.

با توجه به مصدومیت گولسیانی و احتمال نزسیدن این بازیکن به دربی، نگرانی کادرفنی پرسپولیس برای بازی حساس مقابل استقلال بیشتر از قبل شد. این درحالی است که کنعانی‌زادگان ستاره ملی‌پوش خط دفاعی پرسپولیس و زوج گولسیانی در مرکز خط دفاعی این تیم هم ۳ کارته است و اگر در بازی با فولاد کارت بگیرد، دربی را از دست خواهد داد.

با توجه به این موضوع و اهمییت حضور این بازیکن در تقابل با استقلال، شایعاتی در خصوص نیمکت‌نشین‌شدن کنعانی‌زادگان در بازی این هفته مقابل فولاد به گوش رسید. پیگیری‌های ما در این زمینه اما نشان می‌دهد که اوسمار تصمیمی برای نیمکت‌نشین کردن ستاره خط دفاعی خود ندارد و قرار نیست کنعانی‌زادگان به خاطر حضور در دربی در بازی با فولاد روی نیمکت بنشیند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied