شمانیوز
شما نیوز

عیسی آل کثیر | پرسپولیس

عیسی آل کثیر هواداران پرسپولیس را ناامید کرد | خرید بزرگ پرسپولیس از حال ایده ال خارج شد؟

عیسی آل کثیر برخلاف دربی رفت از گلزنی در دربی برگشت عاجز بود تا هواداران پرسپولیس را ناامید کند.

عیسی آل کثیر هواداران پرسپولیس را ناامید کرد | خرید بزرگ پرسپولیس از حال ایده ال خارج شد؟

به گزارش شمانیوز؛ عیسی آل کثیر سابقه فعالیت در تیمهایی چون پیکان، استقلال اهواز ، سپاها و پرسپولیس را دارد.عیسی آل کثیر در سن ۱۸ سالگی وارد تیم شهرداری دزفول شد. عیسی آل کثیر  برای اولین بار در سال ۸۹ فعالیت خود را با باشگاه فوتبال استقلال اهواز آغاز نمود عیسی آل کثیر برخلاف دربی برگشت فصل قبل در دربی 103 در گلزنی عاجز بود.

با وجود جدایی شهاب زاهدی به عنوان بهترین گلزن نیم فصل اول پرسپولیس، سابقه درخشش آل کثیر و شناخت ویژه کادر فنی و هواداران این تیم نسبت به توانمندی‌های عیسی آل کثیر باعث شد جدایی شهاب چندان نگران کننده نباشد. 

در عین حال از همان روزها هواداران پرسپولیس اصرار داشتند که جای نبیل باهویی هم حتما باید یک گلزن خارجی باکیفیت به خط حمله تیم محبوب‌شان اضافه شود چرا که عیسی با تمام توانمندی‌هایش کار تیم خود را راه نمی‌اندازد. 

باشگاه پرسپولیس اما بعد از جذب عیسی و بابایی پروژه جذب مهاجم خارجی را به خاطر مشکلات مالی متوقف کرد تا اینکه بادامکی معاون ورزشی باشگاه بعد از دربی اعلام کرد این پروژه دوباره در دستور کار مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است. بعد از دربی برخی هواداران پرسپولیس به کمبود تیم خود در خط حمله و ناکافی بودن عیسی برای رسیدن به صدر و رفتن به سمت قهرمانی‌های بعدی تاکید کردند و به نظر می‌رسید ناکامی در گلزنی در دربی شش امتیازی این پیام را به مدیران باشگاه رساند که برای ثلث سوم لیگ و بازی‌های باقیمانده جام حذفی به یک مهاجم گلزن خارجی نیاز دارند. 

هرچند مدل بازی کاملا تدافعی استقلال و بستن تمام فضاها کار را برای عیسی بسیار سخت کرده بود اما او دو بار در موقعیت گلزنی در نیمه نخست قرار گرفت که هر دو بار چند سانتیمتر برای نواختن ضربه نهایی کم آورد. 

9 ماه قبل از این عیسی بعد از قهرمانی جام حذفی تکه‌ای از تور دروازه استقلال را پاره کرد و برد تا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس در آن بازگشت بزرگ خودنمایی کند اما به نظر می‌رسد امسال هنوز به آن فرم ایده آل فاصله دارد. 

هر چند عیسی در بازگشت به جمع سرخ‌ها در چهار بازی لیگ و یک دیدار جام حذفی سه گل زده و از حیث آمار خوب کار کرده اما گلزنی در بازی‌های بزرگ مثل آنچه در دربی برگشت فصل قبل انجام داد شاخص تاثیرگذاری او را بالا خواهد برد و آنچه در دربی 103 اتفاق افتاد کاری کرد تا هواداران بعد از بازی روی خرید مهاجم خارجی تاکید کنند و باشگاه نیز این ماموریت را در اهم برنامه‌های خود قرار دهد. 

با این حال باید دید عیسی در بازی‌های باقی مانده بخصوص دیدارهای بزرگی مثل مصاف با سپاهان و گل گهر چه خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied