شمانیوز

محمدحسین کنعانی‌زادگان و مهدی طارمی دو هدف نهایی پرسپولیس در نقل‌وانتقالات هستند.

به گزارش  شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و حواشی فراوان آن حالا باشگاه پرسپولیس که هنوز تکلیف سرمربی خود را مشخص نکرده در بازار نقل‌وانتقالات فعالیت می‌کند.

بعد از اینکه روز گذشته قرارداد شایان مصلح تمدید شد و مهدی ترابی هم در پرسپولیس ماندنی شد حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که این تیم با جذب دو بازیکن بزرگسال فهرست ۱۸ نفره بزرگسال خود را تکمیل می‌کند.

پرسپولیسی‌ها به شدت دنبال جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان و مهدی طارمی هستند تا با جذب این نفرات فهرست ۱۸ نفره بزرگسال خود را تکمیل و پس از آن برای جذب بازیکن جوان تلاش کنند. البته اگر به هر دلیلی بازیکنی از فهرست فعلی بزرگسال پرسپولیس جدا شود آن‌وقت باشگاه برای جذب جانشین اقدام می‌کند.

*خبر بعدی در خصوص وضعیت محمد نادری است. پس از اینکه روز گذشته قرارداد شایان مصلح با پرسپولیس تمدید شد بازگشت محمد نادری به پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. نادری که با باشگاه کوتریک بلژیک قرارداد دارد برای بازگشت به پرسپولیس باید رضایت این باشگاه را بگیرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که نادری گفته برای بازگشت حدود میلیارد و هفتصد میلیون تومان می‌خواهد و از همین پول هم خودش مبلغ رضایت‌نامه این باشگاه بلژیکی را پرداخت می‌کند. این صحبت نادری باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس عملا برای بازگشت این بازیکن ناامید شوند و علاقه‌ای هم به پرداخت این مبلغ ندارند تا پروسه بازگشت نادری تقریبا متوقف شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    سلام واسه من سود سهام عدالت این ماه رو پرداخت نکردید

  • سرباز سرخ

    بابا یحیی گل محمدی بشه سرمربیperspoIisدعواپیش میاد