شمانیوز
کد خبر : 902947

ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفتگویی مدعی شد که قراردادش را با سرخپوشان پاره کرده است، اما مدیران این تیم این خبر را تکذیب کردند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: بشار رسن، ستاره جوان پرسپولیس که روز‌های پرتلاطمی را سپری می‌کند، در گفتگو با برنامه تلویزیونی کورره الفرات اعلام کرد که قراردادش را با سرخپوشان پاره کرده است و در این باره توضیح داد که پس از اینکه هواداران به مدیریت باشگاه فشار آوردند که بشار رسن حتما باید تمدید کند، به همین دلیل باعث شد مدیران پرسپولیس با او قرارداد صوری امضا کنند.

 

مدیران باشگاه قرارداد ۳ نسخه‌ای را تنظیم کردند که در آن هیچ مبلغی نوشته نشده بود و فقط به رسن گفتند این قرارداد را امضا کند تا عکس بگیرند و فشار هواداران فروکش کند که سپس رسن هم قرارداد را پاره کرد.

 یک منبع آگاه به باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: چنین چیزی صحت ندارد و تا جاییکه من اطلاع دارم، قرار بود باقیمانده طلب بشار به او پرداخت شود که مبلغ کمتری به او داده شد و فکر می‌کنم این موضوع سبب ناراحتی او شده است.  

لازم به ذکر است، به نظر می رسد با توجه به جذب فرشاد احمدزاده، بشار از پرسپولیس رفتنی شده باشد و باید دید در ادامه دوران فوتبالی خود به کدام تیم خواهد رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید