شمانیوز

در حالی که اوضاع استقلال با عقد قرارداد با ۵ بازیکن جدید در پست‌های مختلف خوب به نظر می‌رسد ولی نگاهی دقیق‌تر به این مجموعه مشخص می‌کند روز‌های سختی در انتظار باشگاه است.

به گزارش  شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، استقلال خیلی به‌موقع با سرمربی جدیدش قرارداد بست، خیلی دقیق او را به تهران آورد و در روز‌های خوبی هم تمرینات بدنسازی را استارت زد. 

این تیم در دفاع، خط میانی و وینگر بازیکن هم گرفته و توانسته با حسینی و وریا غفوری هم تمدید کند. شرایطی که به نظر می‌رسد نسبت به روز‌های پرتلاطم سال گذشته در همین ایام اصلاً قابل قیاس نیست. تمرینات در زمین چمن مطلوبی برگزار می‌شود و دیگر خبری از چمن خشک و زمین سفت شماره ۲ آزادی نیست. غیر از تمدیدی‌ها همه در محل تمرین حضور پیدا کرده و تمرین با اکثر نفرات (برخلاف سال‌های قبل که جمع بازیکنان فقط در روز‌های آخر فصل بدنسازی تکمیل می‌شد) شروع شده است. 

این‌ها همه باعث امیدواری هواداران این تیم شده که استقلال رو به مسیری امن و مطمئن برای رسیدن به قهرمانی پس از ۶ فصل دوری از آخرین جام قرار دارد، اما آیا کسی به ۲۶ تیر هم فکر کرده است؟ روزی که فیفا برای پرداخت طلب طلبکاران استقلال در نظر گرفته و تهدید کرده در غیر این صورت استقلال با کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه می‌شود. گرچه ممکن است تا آن زمان از طریق فیفا طلب طلبکاران هم پرداخت شده و استقلال همچنان در آرامش به راهش ادامه دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید