شمانیوز

یکی از اعضای هیئت مدیرۀ باشگاه استقلال اعلام داشت که این تیم باید نگران مشکلات جدیدتری باشد!

به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز : در حالی که باشگاه استقلال تهران این روزها شدیداً درگیر پروندۀ پرداخت طلب پروپییچ و فرار از محرومیت احتمالی سنگین در نظر گرفته شده از سوی فیفا است، یکی از اعضای هیئت مدیرۀ استقلال فاش کرد که تنها مشکل این تیم پروپییچ نیست!

 

این عضو هیئت مدیرۀ آبی‌ها که اصرار فراوانی بر روی پنهان ماندن نامش داشت، گفت: زمانی که به باشگاه استقلال آمدیم پرداختی ها ۳۵ در صد بود اما آن را به ۸۰ در صد رساندیم. پیگیر مطالبات استقلال از اسپانسر ها هستیم اما طلب‌های بازیکنان بسیار فراتر از دریافتی‌هاست.

 

همین امروز که با شما صحبت می کنم، پرونده چند شاکی جدید به استقلال اضافه شده و به دنبال حل مشکل آن ها هستیم تا مطالبات پرداخت شود و باید بگویم که باید نگران این شاکیان جدید بود! همه فکر می کنند خرج ما فقط پرداخت پول بازیکنان است‌ در حالی که مدام پرونده شکایت طلبکاران سابق را داریم. به این ها هزینه زمین تمرین، بلیت های هواپیما، هتل، حقوق کارمندان باشگاه و ....‌ را هم اضافه کنید. استقلال شاکی طلبکار زیاد دارد و بدهی های اسپانسر ها هم به ما کم نیست که یکی از روزمرگی های هر روز ما بررسی این مسائل است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    روی دولت سفید،
    تا ابد هم واگذترشون نمی کنه،
    و ...