شمانیوز

داستان جدایی آیاندا پاتوسی از استقلال سر و صدای بسیاری به راه انداخت چراکه بی شک او بهترین بازیکن نیم‌فصل دوم آبی‌پوشان و یکی از چهره‌های محبوب هواداران بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، آندره‌آ استراماچونی  قبل از سفر به تهران تأکید داشت تحت هر شرایطی باید پاتوسی را حفظ کنند، ولی ناگهان آیاندا سر از بنی‌یاس درآورد. تیمی که از قضا هدایت آن برعهده وینفرد شفر است. مربی‌ای که تا همین چندی قبل پاتوسی را در استقلال هدایت می‌کرد! انتقال پاتوسی به بنی‌یاس با انتقاد بسیار شدید هواداران توأم شد و کار به جایی رسید که حتی خود این بازیکن هم به حرف آمد و مدعی شد استقلالی‌ها او را نخواستند و عدم تمایل‌شان برای تمدید قراردادش را با ارسال نامه‌ای برای باشگاه کیپ‌تاون سیتی (که او را به صورت قرضی در اختیار استقلال گذاشته بود) اعلام کردند. البته استقلالی‌ها تأکید دارند در مورد این نامه نکات مبهم بسیار زیاد است. آن‌ها مدعی هستند یا پاتوسی دروغ می‌گوید و اصلاً چنین نامه‌ای وجود خارجی ندارد و یا اینکه یک نفر از مسئولان باشگاه به صورت سرخود و بدون اجازه و اطلاع مدیران ارشد، چنین نامه‌ای را برای کیپ‌تاون ارسال کرده است.
 

مذاکرات محرمانه
در خصوص جدایی پاتوسی از استقلال شایعه عجیبی به گوش‌مان رسید که میان بازیکنان استقلال دهان به دهان می‌چرخد. این نفرات مدعی شدند پس از کنار گذاشته شدن شفر، قضیه جدایی پاتوسی جدی‌تر و پررنگ‌تر شد. بنابر ادعای استقلالی‌ها، پاتوسی از همان زمان ساز جدایی کوک کرده بود و از طریق برخی افراد به گوشش رسانده بودند اگر شفر تیم بگیرد، قطعاً او را هم با خودش می‌برد. به زعم بازیکنان استقلال، قبل از آخرین بازی این تیم مقابل العین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، مذاکراتی میان پاتوسی و اماراتی‌ها صورت گرفت که حاصل آن جدایی او بود. در واقع اگر ادعای بازیکنان استقلال درست باشد، پاتوسی از اواخر بهار جدایی‌اش از جمع آبی‌ها و پیوستنش به تیم جدید وینفرد شفر را قطعی کرده و قسمت اعظمی از این پروژه هم شب قبل از بازی با العین به سرانجام رسیده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید