شمانیوز

پس از شیخ دیاباته این بار گویا نوبت علی کریمی است که اسیر نقشه جذاب استراماچونی سرمربی جدید استقلال شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز ، استقلال با نظر استراماچونی سکاندار جدید آبی ها در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته است و همچنین با ستاره های محبوب این تیم نیز به توافق رسیده و قرارداد آن ها را تمدید کرده است. 

 

در این میان علی کریمی از آن دسته بازیکنان محبوب استقلال می باشد که با تمدید قرارداد در این تیم پر ستاره باید برای استراماچونی و کادر فنی جدید استقلال به خدمت گرفته شود. با این حال سرمربی ایتالیایی استقلال به علی کریمی مانند شیخ دیاباته رژیم ایتالیایی داده تا این ستاره هم وزن خود را کاهش دهد. دیاباته طبق عکس زیر مثالی خوبی است که نشان می دهد استراماچونی در نزدیک کردن بازیکنان به فیزک ایده آل توان بالایی دارد. حالا علی کریمی باید با کاهش وزن باید خود را برای رقابت های لیگ نوزدهم آماده کند.

 

 

 

گفتنی است، بدون اغراق علی کریمی مدرنترین هافبک دفاعی حال حاضر فوتبال ایران است و استراماچونی با علم به این موضوع تاکید زیادی روی تمدید قرارداد این بازیکن داشت.

 

در فوتبال روز دنیا بازیسازی توسط هافبک دفاعی شروع میشود و با وجود علی کریمی؛ استراماچونی می تواند پیشرفته ترین و بروزترین تاکتیکها را در استقلال اجرا کند.

 

 

تنها نگرانی هواداران استقلال عدم حضور علی کریمی در تمرینات بدنسازی پیش فصل است که آن ها امیدوارند این مورد با درایت کادرفنی حل شود و در شروع لیگ؛ کریمی را سرحال و قبراق و آماده ببینیم.

 
 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید