شمانیوز
کد خبر : 912366

ماجرای خروج مزدک میرزایی از ایران و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال در سکوت خبری اتفاق افتاد و به گفته برخی افراد نزدیک به این مجری تلویزیون، او درباره پیشنهاد این شبکه ماهواره‌ای هیچ صحبتی با دوستانش نکرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: ماجرای خروج مزدک میرزایی از ایران و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال در سکوت خبری اتفاق افتاد و به گفته برخی افراد نزدیک به این مجری تلویزیون، او درباره پیشنهاد این شبکه ماهواره‌ای هیچ صحبتی با دوستانش نکرد.

 

بیشتر بخوانید:عکس لو رفته از سردار آزمون در بغل دختر در پارتی + فیلم و عکس

 

 اخبار داغ:تجاوز زوری شوهر و دوستانش به همسرش در حمام خانه + تصاویر دلخراش ( +16 )

 

 

Scan0002

 

مزدک میرزایی از ایران رفت تا ادامه فعالیت حرفه‌ای‌اش را در شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال پیگیری کند. اما چرا مزدک میرزایی ترجیح داد ایران را ترک کند؟ چرا این گزارشگر فوتبال، که مردم ایران خاطرات خوبی با گزارش‌های او دارند، تصمیم گرفت ایران را کند؟ این سوالی است که جوابش ریشه در تصمیمات غلط مدیران ارشد صداوسیما دارد.

 

 

بعد از تغییر در مدیریت شبکه سه سیما و آمدن فروغی به‌ جای پورمحمدی، شرایط برای برخی از گزارشگران و برنامه‌سازان ورزشی سخت شد. اواخر مهرماه سال گذشته عادل فردوسی پور، تهیه‌کننده و مجری برنامه 90، با مدیران شبکه سوم سیما مشکل پیدا کرد. همین موضوع باعث شد یکی از پربیننده‌ترین و قدیمی‌ترین برنامه‌های ‌این شبکه به پایان کار خودش برسد. پایان کار برنامه 90 آغازی بر تغییرات گسترده در گروه ورزش این شبکه بود.

 

فردوسی‌پور دیگر هیچ مسابقه ورزشی‌ای را گزارش نکرد، پیمان یوسفی به شبکه یک سیما رفت و جانشین مرحوم شفیع در برنامه ورزش و مردم شد. جواد خیابانی و مزدک میرزایی نیز راهی شبکه ورزش شدند. در این‌ بین، داستان مزدک میرزایی با دیگران کمی متفاوت است. مزدک طی سال‌های گذشته سعی کرد چند مستند فوتبالی بسازد، اما با مدیران شبکه مستند به مشکل خورد تا پروسه دوری‌اش از صداوسیما طولانی‌تر شود. شاید یکی از دلایل مهاجرت این مجری صداوسیما همین باشد.

 

 

مهاجرت مزدک میرزایی با یک آرشیو بزرگ ورزشی

ماجرای خروج مزدک میرزایی از ایران و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال در سکوت خبری اتفاق افتاد و به گفته برخی افراد نزدیک به این مجری تلویزیون، او درباره پیشنهاد این شبکه ماهواره‌ای هیچ صحبتی با دوستانش نکرد. مزدک بعد از خروج از ایران هم پاسخ تماس دوستانش از جمله عادل فردوسی‌پور را نمی‌دهد و تلاش دارد در سکوت خبری به کارش ادامه دهد. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که تمام مراحل حضور این مجری تلویزیون در کشور انگلیس به پایان رسیده و تنها نکته باقی‌مانده صدور اجازه کار مزدک میرزایی است.

 

شنیده‌های اعتمادآنلاین حاکی است، اولین برنامه مزدک میرزایی در ماه جاری، یعنی مردادماه، روی آنتن شبکه ایران اینترنشنال خواهد رفت. مزدک میرزایی بخش بزرگی از آرشیو صداوسیما را هم با خودش از ایران خارج کرده و حالا می‌تواند با خیالی راحت فعالیتش را در خارج از ایران آغاز کند.

 

بیشتر بخوانید:عکس لو رفته از سردار آزمون در بغل دختر در پارتی + فیلم و عکس

 

چند مجری دیگر صداوسیما از لندن پیشنهاد دارند؟

ماه گذشته خبر پیشنهاد 20 هزار پوندی شبکه ایران اینترنشنال به عادل فردوسی‌پور مطرح شد که حواشی زیادی هم برای او به همراه داشت. البته فردوسی‌پور خیلی زود این شایعه را تکذیب کرد و گفت: «هیچ‌گونه تماسی از این شبکه با من گرفته نشده و اگر هم‌ چنین پیشنهادی مطرح می‌شد، واضح است که آن را نمی‌پذیرفتم و پاسخم منفی بود.» حالا با مهاجرت مزدک به لندن، این سوال مطرح می‌شود که آیا ایران اینترنشنال به دیگر مجری‌های ورزشی صداوسیما هم پیشنهاد همکاری داده است یا نه؟

 

 

بی‌شک تصمیم‌های غلط مدیران صداوسیما، و در رأس آنها مدیر جوان شبکه سوم، باعث ناراحتی برخی از گزارشگران ورزشی شده و همین موضوع می‌تواند آنها را آماده پذیرش پیشنهادهای شبکه‌های ماهواره‌ای کند. شبکه‌هایی که بودجه‌های کلان دارند و قادرند با پیشنهادهای اغواکننده دل هر فردی را ببرند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • خودم

  این مدیر جدید حتما فامیلی نداشت که گزارشگر باشه واسه همین نتونست فرد جدیدی رو پیدا کنه. دلم پره نمیدونم چی بنویسم

 • همت

  صدا و سیما باید افراد و نیروهای توانمند خود را حفظ کند . اینها سرمایه های شبکه اند و برای باروری آنها هزینه های زیادی شده است .

 • بالام جان

  خیلی خوبه براشون!!!

 • امیر مهدی

  نمیدونم چی بگم فقط خدا بهمون رحم کنه

 • ناشناس

  بچه ها بیاین دعا کنیم
  اللهم عجل لولیک الفرج

 • ناشناس

  لعنت به همه مدیران رانتی و نالایق،،،مردم جوابشون میدن،،،مطمئن باشید،،،لطفا سانسور نکنید

 • ناشناس

  هرچا باشه موفق باشه چشم حسود اش کور

 • علی

  حالا

  • رضا

   کار مدیر خوب نبود ولی اتفاقی که افتاد این است که ماهیت این جور گزارشگران رو شد. تلویزیون که ملک شخصی افراد نیست که همیشه اونا برنامه اجرا کنند.

 • مرادف

  مزدک کجا ؟؟خجالت بکش

 • علی

  خدا‌هرکس‌‌راکه‌باعث‌وبانی‌‌فرار‌نخبه‌ها‌به‌خاز‌کشوراست‌رالعنت‌کند.

 • مهدی

  خائن مزدک

  • اشکان

   اگه خودت جاش بودی با کله میرفتی

 • مبینا

  اگه‌ایران جای خوبی براش بودحتماً میموند،انشالله موفق باشه،ماهم تواناییشوداشتیم میرفتیم

 • میثم

  این اولین بار نیست که یه مدیر نالایق، تفکر و نظر شخصی خودش رو تعمیم میده به حوزه کاریش. آدم واقعا متأسف میشه این چیزا رو میبینه. اون همه استعداد و محبوبیت. آقایون استعدادسوزی رو خوب بلدند.

 • ماهان

  فقط میتونم بگم حیف عادل و مزدک .متاسفم برا مدیران شبکه سه ..چون هیچ وقت مثه عادل و مزدک نخواهد بود..

 • محمد

  طرف به کشور خودش خیانت کرده رفته زیر بیرق عربستان در یک شبکه که به خون ایران و ایرانی تشنه است. یک گنجینه ملی کشورمان رو هم دزدیده با خودش برده بعد برخی ساده لوحانه ازش تمجید و تعریف می کنند. تازه براش آرزوی موفقیت هم می کنند. این بابا داره با میراث ملی من و تو برای جیب خودش پول در میاره بعد شما ... متاسفم...

 • ناشناس

  خاک

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه