کد خبر : 884972

نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: این اراده که قرارداد کی‌روش با فدراسیون ایران تمدید شود وجود دارد و این اتفاق غیر ممکن نیست

مهر نوشت: در پایان دیدار تیم‌های ایران و ویتنام که به برتری دو بر صفر تیم ملی کشورمان ختم شد، علی کفاشیان اظهار داشت: در یک دیدار حساب شده توانستیم ویتنام را ببریم. اگر با همین اقتدار به مصاف عراق برویم و سومین پیروزی را هم در این بازی به دست بیاوریم، تا رفتن به نیمه نهایی مشکلی نخواهیم داشت.
کفاشیان: تمدید قرارداد با کی‌روش غیر ممکن نیست وی افزود: ما خاطرات خوشی از دیدار با عراق در جام ملت‌ها نداریم، اما این بازی را به چشم یک بازی انتقامی نگاه نمی‌کنیم. این بازی را تنها به چشم یک دیدار حساس نگاه می‌کنیم که باید در آن پیروز شویم. نایب رییس فدراسیون فوتبال در خصوص دلخوری کی روش و اعتراضات او در جریان بازی گفت: کی روش هم از برخی تصمیمات برگزار کننده بازی‌ها قبل از شروع بازی ناراحت بود. متاسفانه لجبازی کردند و به کادر فنی اتاق ندادند در حالی که اتاق هم بود. من هم چند بار به AFC اعتراض کردم. نمی‌دانم چرا لجبازی کردند که اتاق خالی را ندادند. ضمن این که داوری هم قدری اشکال داشت و اخطار‌های بی مورد هم به بازیکنان ما داده شد. کفاشیان در خصوص احتمال عقد قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا بیان داشت: من هم این اخبار را از طریق سایت‌ها شنیده ام. یادم رفت از ایشان بپرسم! الان هم زمان مناسبی نیست که در این خصوص صحبت کنیم. کی روش آنقدر حرفه‌ای هست که تا زمان اتمام کارش با ایران تصمیمی نمی‌گیرد و یا اگر بگیرد آنرا اعلام نمی‌کند. وی در خصوص اینکه آیا فدراسیون قصد تمدید دارد؟ گفت: بستگی به نتایج دارد و از اینجا برسیم و با کی روش به تفاهم برسیم، ولی غیر ممکن نیست. در فدراسیون برای تمدید قرارداد کی روش اراده هست. کی روش هشت سال در ایران کار کرده است و اگر بیاید، جام جهانی بعدی هم تضمین می‌شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید