کد خبر : 886770

روز گذشته (سه‌شنبه) محسن مسلمان بازیکن نیم‌فصل اول تیم فوتبالذوب‌آهن اصفهان با توافقی دو طرفه از این تیم جدا شد و با عقد قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

افکارنیوز نوشت: روز گذشته (سه‌شنبه) محسن مسلمان بازیکن نیم‌فصل اول تیم فوتبالذوب‌آهن اصفهان با توافقی دو طرفه از این تیم جدا شد و با عقد قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست. مسلمان که فصل گذشته به دلیل حواشی که داشت از پرسپولیس جدا و راهی تیم ذوب‌آهن شد در این تیم هم خیلی دوام نیاورد و حتی از همان اواسط نیم‌فصل دوباره درگیر حواشی خاص خود شد. مواردی که این بازیکن را به کمیته انضباطی فرستاد تا درباره آن حواشی توضیحاتی بدهد.
ریسک بزرگ قلعه نویی در جذب محسن مسلمان
در این میان به نظر می‌رسد تنها مربی که توانسته از این بازیکن بازی بگیرد برانکو ایوانکوویچ است. برانکو در مدت زمان حضور مسلمان در پرسپولیس با تمام حواشی این بازیکن به نوعی کنار آمده بود و به خوبی او را مدیریت کرده بود. موضوعی که به نظر می‌رسد هم امید نمازی و هم علیرضا منصوریان در انجام آن ناتوان بودند. با این شرایط به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی ریسک بزرگی برای جذب مسلمان کرده است. این بازیکن هرچند توانایی فنی بالایی دارد، ولی نشان داده با هر مربی نمی‌تواند کار کند و این می‌تواند دلیل مهمی برای ریسک ژنرال باشد. هرچند قلعه‌نویی نشان داده می‌تواند بازیکنانی که در افت به سر می‌برند را احیا کند، ولی باید دید این مربی از پس حواشی و مسائل بیرون از زمین مسلمان هم بر می‌آید یا اینکه این بازیکن در پایان فصل به سرنوشتی که در پرسپولیس و ذوب‌آهن داشت دچار می‌شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید