کد خبر : 887852

بر اساس داده‌های آنالیزور‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ملی فوتبال ایران در بازی با ژاپن بار دیگر و همانند دیدار با عراق با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کرد و این منجر شد که کمترین پاس از تیم کارلوس کی روش در این بازی به ثبت برسد.

"ورزش سه" نوشت : در حالی که تغییر سبک بازی تیم ملی در جام ملت‌ها تعدادپاس‌های ایران را به ۶۸۰ پاس افزایش داده بود یک بار دیگر بازی دفاعی از سوی تیم کارلوس کی روش منجر شد که بچه‌ها ما کمترین پاس را بهم بدهند. تعداد پاس‌های ایران در بازی با ژاپن به ۳۰۱ پاس رسید که از این تعداد ۷۲ پاس بلند بود و میزان دقت پاس‌های بازیکنان ایران هم ۶۴.۵ درصد بوده است. ژاپن، اما این طور نبوده که در برابر ما تیکی تاکا بازی کند. ژاپن در نیمه نخست بازی را به خوبی اداره کرد و در نیمه دوم تاکتیک خود را تحمیل کرد و به آنچه که می‌خواست دست یافت.
دلیل تاکتیکی باخت ایران
ژاپن هم در این تورنمنت تغییر سبک داده و نشان داده دیگر علاقمند نیست همیشه و در همه دقایق صاحب توپ باشد و بازی را به گردش دربیاورد. ژاپنی‌ها در این بازی بیشتر تلاش کردند فضا‌ها را مسدود کنند و بعد از توپ گیری دست به حمله بزنند که این حربه آن‌ها را تا بازی پایانی برد. همان طور که در تصویر نگاه می‌کنید ژاپنی‌ها با ۴۶ پاس بیشتر ما را بردند. ژاپنی‌ها حالا در آستانه دست یابی به یک موفقیت بزرگ قرار دارند. فتح جام قهرمانی ملت‌ها آسیا که البته در بازی دیروز همان طور که کارلوس کی روش بدان اشاره کرد تیم شایسته تری بودند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید