کد خبر : 892451

سید احسان قاضی‌زاده، نماینده مردم فریمان در مجلس دهم شورای اسلامی با انتشار یک توئیت خوشحالی خود را از استعفای اعضای مستعفی فدراسیون فوتبال اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه" : این نماینده جوان مجلس، از ابتدای تصویب قانون بازنشستگی بیشترین پیگیری را برای اجرای آن، به خصوص در ورزش داشته و هرگز از چالش با مدیران فوتبال که دوست داشتند در سمت خود باقی بمانند، نهراسیده است. با اصراری که قاضی‌زاده هاشمی در استعفای بازنشسته‌ها به خرج داد، حالا فدراسیون فوتبال درآستانه مجمع خود در وضعیتی تازه قرار گرفته است؛ وضعیتی که با تغییراتی ریشه‌ای در پست‌های کلیدی آن همراه خواهد بود. امروز قاضی‌زاده بعد از انتشار خبر استعفای علی کفاشیان که مهم‌ترین عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال است و سابقه طولانی در ورزش و امور اجرایی دارد، ضمن ابراز خوشحالی اعلام کرد که این مسیر ادامه خواهد یافت.
او با وجود آنکه گفته می‌شد به دلیل انتخابات پیش روی مجلس به مرور وقت خود را صرف مسائل دیگری کند، پای این ماجرا ایستاد و حالا در فاصله ۱۲ ساعت تا مجمع فدراسیون فوتبال، احتمالا تمام اعضای هیأت رییسه از پست‌هایشان کنار خواهند کشید؛ اگرچه هنوز دو نفر استعفای خود را رسانه‌ای نکردند، ولی گفته می‌شود آن‌ها نیز تا زمان برگزاری مجمع، با دست‌نوشته‌ای از ادامه کار در پست خود اعلام انصراف خواهند کرد. جزئیات استعفاهای مشکوک در فدراسیون فوتبال + عکس توئیتی که قاضی‌زاده منتشر کرده، فعلا در صفحات مجازی در حال دست به دست شدن است و افراد با توجه به میزان نزدیکی یا دوری نسبت به موضوع حضور مدیران قدیمی در فوتبال ایران درباره آن به اظهار نظر می‌پردازند. کلید واژه این توئیت، همان ادامه مسیر است و اینکه آیا منظور قاضی‌زاده هاشمی ادامه حضور در حوزه فوتبال است یا مقصود او، اجرای تمام قانون بازنشستگی در سراسر کشور را در بر می‌گیرد؛ اگر او همچنان فوتبال را مورد هدف قرار داده باشد، این بحث معنایی جز این ندارد که دامنه تغییرات بیش از این چند استعفا خواهد بود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید