کد خبر : 893151

امیر علی اکبری در آخرین روزهای سال 97 می خواهد عیدی خوبی به مردم بدهد. این عیدی می تواند ناک اوت کردن حریف آمریکایی باشد.

زمان دقیق مسابقه امیر علی اکبری با گراواس آمریکایی

امیر علی اکبری ساعت 20:30 شنبه (25 اسفند) باید در مهمترین مسابقه خود در ACB روسیه به مصاف حریف آمریکایی برود؛ مسابقه‌ای که در سن پترزبورگ برگزار می‌شود. حریف امیر علی اکبری در این مسابقه شلتون گراواس از آمریکاست. فایتر ۳۳ ساله آمریکایی ۱۲ مبارزه در این رقابت‌ها داشته که در ۷ مسابقه آخر خود شکست نداشته است.
علی اکبری بعد از برگزاری مراسم وزن کشی گفت: «شرایط بسیار خوبی را دارم مراسم وزن کشی هم مشکل خاضی نداشت و همه چیز برای برگزاری یک رقابت مهم و تماشایی مهیا است.» او با اشاره به میزان آمادگی اش برای حضور در این مسابقه ادامه داد: «خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم. آخرین تمرین سنگین را قبل از حضور در روسیه روز دوشنبه برگزار کردم و در این مدت هم سعی کردم که با انجام تمرینات سنگین از نظر شرایط جسمانی در شرایط ایده‌آلی قرار بگیرم.» یکی از ویژگی‌های امیر علی اکبری در این مسابقات این بوده که معمولا رقبای خود را خیلی راحت ناک اوت کرده به همین دلیل همه توقع دارند که در مسابقه با این حریف آمریکایی دهمین برد خود را با ناک اوت به دست بیاورد. اتفاقی که اندکی سخت به نظر می‌آید چرا که حریف او تا به حال ناک اوت نشده است. علی اکبری درباره اینکه آیا می‌تواند طلسم ناک اوت نکردن این بوکسور را بشکند یا نه؟ گفت: «کارم واقعا سخت و دشوار است. حریف فک خیلی خوبی دارد و تا به حال چنین اتفاقی رخ نداده، اما برای من مهم پیروزی است و می‌خواهم دهمین بردم را به دست بیاورم حالا اگر با ناک اوت شدن همراه شود که چه بهتر و اگر نه که مهم رسیدن به دهمین پیروزی است.» فایتر ایرانی با اشاره به نگرانی‌هایی که درباره مصدومیت پای او در ماه‌های اخیر وجود داشت، ادامه داد: «خیلی سختی کشیدم و درد زیادی را تحمل کردم، اما خوشبختانه الان شرایط خوبی را دارم و تلاش می‌کنم که با دست پر بیرون بیایم و همه‌ی علاقه‌مندان به ورزش در ایران را خوشحال کنم.» فایتر آمریکایی در روز‌های گذشته کری خوانی زیادی برای امیر علی اکبری داشته است.
امیر علی اکبری درصفحه ی شخصی خود با انتشار ویدیویی از وزن کشی قبل از مسابقه که قرار است ساعت 20:30 به وقت ایران انجام شود از مردم ایران خواست تا برایش دعا کنند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید