کد خبر : 893924

دو تیم پرسپولیس و استقلال در شرایطی عصر روز شنبه در یک دیدار بسیار حساس به مصاف هم می‌روند که روی نیمکت دو تیم مربیانی نشسته‌اند که از نظر میانگین امتیاز بهترین عملکرد را در تاریخ لیگ برتر به جای گذاشته‌اند.

حجم ویدیو: 14.02M | مدت زمان ویدیو: 00:02:21
به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود : برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر که هدایت دو تیم مطرح و پرطرفدار پایتخت را بر عهده دارند از زمان روی کار آمدن در این تیمها، توانستند دو قطب مطرح فوتبال ایران متحول کنند و کارنامه تحسین‌برانگیزی از خود به جای بگذارند.
برانکو که از هفته‌های واپسین لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست در مجموع ۱۱۸ دیداری که سرمربی پرسپولیس بوده ۲۴۰ امتیاز بدست آورده و با میانگین ۲.۰۳ امتیاز در هر بازی موفق‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر است. وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال از هفته نهم فصل گذشته سرمربی آبی‌پوشان شد و در ۴۴ بازی ۸۹ امتیاز کسب کرد تا با میانگین ۲.۰۲ دومین مربی موفق از نظر میانگین امتیاز در تاریخ لیگ برتر باشد. این دو مربی بین مربیانی که بیش از ۳۰ بازی در تاریخ لیگ برتر مربیگری کردند تنها مربیانی هستند که متوسط بیش از ۲ امتیاز در هر بازی به نام خود ثبت کرده‌اند.
دانلود
دربی برگشت لیگ هجدهم به جز حساسیت جدول و جذابیت تاریخی، به نوعی دوئل سرنوشت‌ساز برای تعیین بهترین مربی تاریخ لیگ برتر نیز محسوب می‌شود. برانکو در صورتیکه در این بازی شکست‌ناپذیر باقی بماند عنوان موفق‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر را حفظ خواهد کرد، ولی در صورتیکه استقلال تیم پیروز دربی شود نه تنها این تیم بالاتر از پرسپولیس در صدر جدول قرار می‌گیرد بلکه وینفرد شفر با میانگین ۲.۰۴ امتیاز در هر بازی بالاتر از برانکو با میانگین ۲.۰۲ امتیاز در هر بازی قرار خواهد گرفت و عنوان موفق‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر را بدست خواهد آورد.
حجم ویدیو: 14.02M | مدت زمان ویدیو: 00:02:21
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید