کد خبر : 893949

مازیار ناظمی مدیرروابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در تازه‌ترین خبر پیرامون این پروسه از بازگشت نماینده طرف مذاکره ایران با مربی خارجی خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در تازه‌ترین توئیت خود پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی از بازگشت نماینده فدراسیون از مذاکره با گزینه نهایی خبر داد. در روز‌هایی که گمانه زنی‌ها پیرامون انتخاب جانشین کارلوس کی روش در راس کادر فنی تیم ملی به اوج خود رسیده و همه در انتظار معرفی رسمی این گزینه از سوی فدراسیون فوتبال هستند، مازیار ناظمی مدیرروابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در تازه‌ترین خبر پیرامون این پروسه از بازگشت نماینده طرف مذاکره ایران با مربی خارجی خبر داد. در توئیت مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان آمده است: «امیدوارم آن مرد از مذاکره نهایی با دست پر بازگشته باشد». این کلمات پرمعنا نشان می‌دهد همان طور که مهدی تاج قبل از فرا رسیدن نوروز ۹۸ از انتخاب یک مربی سرشناس خارجی برای هدایت تیم ملی خبر داد، وزارت ورزش و جوانان نیز به شدت پیگیر ماجرای سرو سامان دادن به نیمکت ایران است تا در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تیمی مدعی داشته باشد.
سرمربی جدید در یک قدمی حضور در تیم ملی
مازیار ناظمی از جمله مسئولان وزارت ورزش و جوانان است که بعد از ناکامی ایران در جام ملت‌های آسیا با توئیت‌های پرسرو صدای خود همه نگاه‌های رسانه‌ای پیرامون نیمکت تیم ملی را به خود معطوف و پای نام‌های بزرگی را به این نیمکت باز کرد، نام‌هایی که بیشتر به نظر می‌رسید بازی رسانه‌ای باشد تا واقعیت.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید