کد خبر : 894524

وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال در روز‌های اخیر نتایج قابل قبولی بدست نیاورده است و این اتفاق باعث شد برخی کارشناسان و هواداران تیم استقلال او را مقصر اصلی ناکامی‌های اخیر می‌دانند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در بستن قرارداد با این تیم بسیار باهوش و اقتصادی عمل کرده است.
چرا باشگاه استقلال شفر را اخراج نمی کند؟
وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال در روز‌های اخیر نتایج قابل قبولی بدست نیاورده است و این اتفاق باعث شد برخی کارشناسان و هواداران تیم استقلال او را مقصر اصلی ناکامی‌های اخیر می‌دانند. شائبه اخراج شفر در قهرمان نشدن در لیگ برتر فصل جاری و نا کامی و حذف در آسیا قوت گرفت و این در حالی است که استقلال از لحاظ مالی قدرت اخراج این سرمربی را ندارد. قرارداد شفر با استقلال تهران برای فصل بعد نیزمنعقد شده است و این سرمربی با احتساب دستیاران خود رقمی حدود ۱.۲ میلیون دلار برای سال سوم حضور در استقلال دریافت خواهد کرد و در صورتی که مدیران استقلال قصد اخراج او را داشته باشند حدود ۱۵ میلیارد تومان باید به این سر مربی پرداخت کنند. نکته جالب اینکه در قرارداد شفر هیچگونه بندی مربوط به قهرمانی و یا ناکامی احتمالی گنجانده نشد است و این سرمربی با خیال راحت بازی‌ها را دنبال می‌کند و نتایج این تیم در رقم قرارداد مرد آلمانی تاثیر گذار نخواهد بود. تیم فوتبال استقلال در بازی‌های این هفته لیگ قهرمانان آسیا با تیم قدرتمند الهلال عربستان روبرو می‌شود و در صورت شکست در این بازی شانس این تیم برای صعود کمرنگ می‌شود. استقلال در دیدار اول با ۳ گل مغلوب الدحیل نماینده قطر شد و در بازی دوم در خانه مقابل العین متوقف شد تا بازی سوم از حساسیت بالایی برخوردار باشد. باشگاه استقلال در صورت نیاز به اخراج شفر باید رضایت او را برای فسخ توافقی جلب کند، در غیر اینصورت این اتفاق تا پایان فصل آتی لیگ برتر هم نخواهد افتاد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید