کد خبر : 895880

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کسب ۵۵ امتیاز از ۲۶ بازی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد، امیدوار است بتواند در سومین سال متوالی قهرمان لیگ شود.

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس تهران از شرایط موجود در باشگاه راضی نیست و بیان کرد، همان طور که می‌دانید وضعیت خوب نیست.
برانکو: وضعیت خوب نیست!
تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کسب ۵۵ امتیاز از ۲۶ بازی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد، امیدوار است بتواند در سومین سال متوالی قهرمان لیگ شود و هت تریک کند، اما بازیکنان این تیم مشکلات زیادی پیش رو دارند. بازیکنان پرسپولیس تا پایان این هفته حدود ۵۰ درصد قرارداد‌های خود را دریافت کردند و بسیار از این موضوع ناراحت هستند تا جایی که جلسات فوق العاده هیئت مدیره برگزار شد و در نشست امروز صبح (جمعه) برانکو نیز در آن حاضر بود. بازیکنان پرسپولیس علیرغم حضور در فینال آسیا، رسیدن به ۲ قهرمانی پیاپی لیگ برتر، بالاترین شانس در فصل جاری برای رسیدن به قهرمانی با توجه به اختلاف با رقبا، شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین حضور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، وضعیت خوبی ندارند و سبب ناراحتی آن‌ها شده است. البته کادرفنی و برانکو هم از وضعیت مالی راضی نیستند و به باشگاه مهلت دادند تا وضعیت را بهبود ببخشند. برانکو در تمرین امروز با اصحاب رسانه بیان کرد: می‌دانیم که وضعیت خوبی نداریم و باشگاه انتظار دارد بازیکنان صبور باشند. او در پاسخ به این سوال که ۲ نامه به باشگاه داده است و آیا بعد از نامه سوم قطع همکاری صورت می‌گیرد، اظهار کرد: به‌هرحال در این مورد وکیل من وظیفه دارد این کار را انجام دهد، چون من هم در قبال آن‌ها یک مسئولیت‌هایی دارم. حالا بعداً خواهیم دید چه می‌شود. برانکو از شرایط موجود ناراحت است و با توجه به پیشنهاد‌هایی که به طور طبیعی در پایان فصل به او می‌رسد، احتمال دارد از تیم سرخپوش پایتخت جدا شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید