کد خبر : 896115

دروازه‌بان برزیلی ماشین‌سازی گفت: فاصله امتیاز تیم‌ها نسبت به یکدیگر خیلی کم است از همین جهت ما شانس رسیدن به رتبه تک‌رقمی را داریم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی : فرناندو دخسوس، دروازه‌بان برزیلی ماشین‌سازی از بازی با استقلال می‌گوید.
* قبول داری روی صحنه تک به تک با قائدی خروج خوبی نداشتی؟! نه این‌طور نیست. من در آن صحنه جلو آمدم، چون در یک محاسبه سریع به این نتیجه رسیدم که نزدیک‌ترین مدافع ما حداقل ۶ متر از قائدی عقب است و به بازیکن استقلال نمی‌رسد، به همین دلیل چاره‌ای نداشتم جز اینکه خروج کنم و با بستن زاویه و پوشش پشت مدافعان تیم خودی، شانس گرفتن توپ بازیکن استقلال را داشته باشم، اما متأسفانه از بدشانسی من و خوش‌شانسی قائدی ضربه تبدیل به گل شد.
داوری ها به نفع استقلال است
* به نسبت درصد مالکیت و موقعیت‌های بازی، نتیجه حاصل شده را منصفانه می‌دانی؟ حق ما باخت نبود، چون روزبه چشمی روی خط هجده قدم مهاجم ما را هل داد و خطای صددرصد پنالتی را مرتکب شد، اما داور در کمال تعجب آن خطا را محاسبه نکرد و به مدافع استقلال کارت قرمز نشان نداد. مطمئناً اگر در ثانیه ۳۰، استقلال ۱۰ نفره می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد. هرچند با وجود یازده نفره بودن استقلال هم بازیکنان ما چند موقعیت خوب برای گلزنی داشتند که از بدشانسی هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد.
* در بازی‌های باقی‌مانده چه شرایطی را برای تیم‌تان متصور هستی؟ چهار بازی باقی‌مانده ما مقابل سپاهان، پدیده، سایپا و پرسپولیس است؛ چهار دیدار خیلی سخت، اما با این وجود ما با تمرکز بالا حتماً برای پیروزی و کسب بهترین جایگاه تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.
* با قرار گرفتن در رده دوازدهم شانس‌تان حتی برای کسب عنوان تک‌رقمی هم سخت شده! فاصله امتیاز تیم‌ها نسبت به یکدیگر خیلی کم است از همین جهت ما شانس رسیدن به رتبه تک‌رقمی را داریم و با بهترین شرایط تا بازی آخر مبارزه می‌کنیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید