کد خبر : 896381

مهاجم جوان پرسپولیس گفت: انتقاد‌ها از علیپور بی‌رحمانه و غیرمنصفانه است. علی فصل گذشته آقای گل شد و در این فصل بهترین گلزن تیم ما به حساب می‌آید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، محمدامین اسدی، مهاجم جوان پرسپولیس به عنوان یار ذخیره به بازی آمد، ولی نتوانست مانع شکست تیمش شود. البته اسدی معتقد است اگر خستگی نبود الاهلی نمی‌توانست پرسپولیس را شکست دهد. گفت‌وگوی ما با این بازیکن را در ادامه می‌خوانید.
* بازی با الاهلی چطور بود؟ دیدار بدی نبود. از همه لحاظ سرتر از حریف بودیم، خیلی حیف شد که نتوانستیم سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم. روی دو اشتباه گل خوردیم. موقعیت زیادی داشتیم، ولی توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد. ضمن اینکه تیم ما خیلی خسته است و فشار زیادی روی تیم ما وجود دارد وگرنه الاهلی در حدی نبود که ما را شکست دهد. اگر خستگی نبود این بازی را نمی‌باختیم.
* پرسپولیس می‌تواند از این گروه صعود کند؟ چرا نتواند؟ هنوز اتفاقی نیفتاده است. دو بازی دیگر باقی مانده و ما می‌توانیم با پیروزی در این دو بازی به مرحله بعد صعود کنیم. تیم ما مرد روز‌های سخت است و به این راحتی ناامید نمی‌شود.
علیپور تحمل انتقاد نداشته باشد جدا می شود
* در بازی با الاهلی روی یک ضربه ایستگاهی با شجاع بگومگو داشتی. قضیه چه بود؟ بگومگویی در کار نبود. این صحبت‌ها در فوتبال عادی است. شجاع فقط به من گفت: باید مرا صدای می‌زدی تا با یکدیگر قاطعی نکنیم. خیال‌تان راحت چیز خاصی نبود.
* بعد از بازی عده‌ای از علیپور انتقاد کردند که موقعیت‌های زیادی را خراب کرد. باید بگویم انتقاد‌ها از علیپور بی‌رحمانه و غیرمنصفانه است. علی فصل گذشته آقای گل شد و در این فصل بهترین گلزن تیم ما به حساب می‌آید. برای هر بازیکنی حتی بزرگترین بازیکنان دنیا پیش می‌آید که در یک بازی توپ‌هایش گل نشود یا روی فرم نباشد. امیدوارم علی با گلزنی به سپاهان جواب این انتقاد‌ها را بدهد.
* بازی با سپاهان را چطور می‌بینی؟ دیدار دشواری خواهد بود. سپاهان تیم قدرتمندی است، ولی باید این تیم را ببریم تا به هدف‌مان که قهرمانی است، نزدیک شویم. پیروزی مقابل سپاهان برای قهرمان شدن پرسپولیس بسیار مهم است. امیدوارم هواداران بیایند و ورزشگاه را پر کنند تا بتوانیم سپاهان را شکست دهیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید