کد خبر : 898802

رونالدوی برزیلی که یک سالی است مالکیت باشگاه وایادولید را برعهده دارد، در مصاحبه جدید خود به دفاع از سرمربیان رئال و بارسا پرداخت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، پس از شکست بارسا از لیورپول و حذف این تیم از لیگ قهرمانان، ارنستو والورده تحت شدیدترین انتقادات قرار گرفت و بسیاری خواهان اخراج او شده اند؛ ولی باشگاه بارسلونا همه چیز را به پس از فینال کوپا دل ری موکول کرده است. قطعا در صورت شکست بارسا از والنسیا در بازی نهایی، باید منتظر اخراج والورده باشیم.
حمایت جالب و عجیب رونالدو از زیدان و بارسلونا
رونالدوی برزیلی در دفاع از ارنستو والورده گفت: «بارسا مثل رئال، باشگاهی بسیار بزرگ است و هر سال برای فتح تمام جام‌ها می‌جنگد. انتظارات از بارسا بسیار بالاست؛ اما معتقدم این همه انتقادی که از والورده پس از شکست مقابل لیورپول می‌شود، اغراق آمیزند. فتح لیگ قهرمانان دشوارتر از حد تصور است. بارسا از نظر من یک تیم فوق العاده است و والورده ثابت کرده است که مربی بسیار توانایی است.» منابع اسپانیای ادعا کرده اند که زیدان قصد دارد فصل بعد پس از فروش کیلور ناواس، پسرش لوکا را به عنوان دروازه بان دوم رئال انتخاب کند. خبری که واکنش‌هایی منفی به دنبال داشت. رونالدو در دفاع از این تصمیم زیزو گفت: «از نظر من، زیدان آنقدر اعتبار دارد که هر بازیکنی را که بخواهد، در فهرست تیمش قرار دهد. او می‌تواند هر بازیکنی را برای تیمش انتخاب کند. این حق زیدان است.»
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید