شمانیوز
شما نیوز

رونمایی ازجدیدترین قیر تولیدی برای نخستین بار در جهان

گردهمآیی بزرگ دستندرکاران قیروآسفالت و صنعت سیمان و بتن در نمایشگاه تهران

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته،با حضور و مشارکت بیش از یکصد و پنجاه شرکت داخلی و خارجی و همچنین حضور پرنگ شرکت های دانش بنیان و استارتآپی، از 22 تا 25 آذرماه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 مدیر برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته از رونمایی ویژه و خاص چند محصول جدید در این نمایشگاه خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این نمایشگاه برای نخستین بار در جهان از جدیدترین قیر تولیدی بسیار ویژه که در برابر سرما تا منفی ۲۵ درجه سانتیگراد مقاوم است، رونمایی خواهد شد.

خانم توکلیان در ادامه افزود: رونمایی از قیرهای آنتی باکتریال با کاربرد ویژه برای ساخت مسکن و راه و شهرسازی و همچنین رونمایی از قیرهای جدید ترکیبی اصلاح شده “امولسیون های پلیمری ویژه “(جوانسازی آسفالت به منطور بازیافت آسفالت های قدیمی) خبر داد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه همچنینین برای اولین بار از قیر شب تاب که در طول شب از خود نور مناسب بازتاب می کند، رونمایی خواهد شد،گفت: همه این محصولات به دست متخخصان جوان شرکت های داخلی و دانش بنیان کشورمان طراحی و به تولید رسیده که قرار است در نمایشگاه و با حضور مقامات ارشد وزارتخانه های راه،مسکن و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم و معاونت علمی ریاست جمهوری، رونمایی شود.

توکلیان در ادامه گفت: شرکت کنندگان در این نمایشگاه ضمن عرضه جدیدترین و نوین ترین صنایع ، تجهیزات و ماشین آلات تولید و عرضه سیمان و بتن، صنایع و دستگاه های تولید و پردازش قیر و آسفالت و عایق های مختلف ؛روش های نوین و بروز تولید محصولات مرتبط با این نمایشگاه را نیز ارائه خواهند کرد.

مدیر برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته افزود: ماشین‌آلات صنعت قیر و آسفالت و سیمان و بتن بسیار سنگین و دارای قطعات و بخش های بسیاری است و نمی‌توان آن را در مدت کوتاهی سرهم کرد اما با این وجود در نمایشگاه امسال شاهد حضور تعداد زیادی از آنها خواهیم بود.

وی ادامه داد: در حاشیه این نمایشگاه یک همایش علمی و چندین کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف صنعت صنعت قیر و آسفالت و سیمان و بتن و نقش و جایگاه مهم آن در توسعه صنعتی و صادراتی کشور، برگزار خواهد شد.

مدیر برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته گفت: این رویداد فرصت مناسب و ارزشمندی است تا شرکت¬‌های فعال این حوزه، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض بازدید مخاطبان قرار دهند و از طرفی با در نظر گرفتن میزان عرضه و تقاضا و نیز پیشرفت این صنعت، به برنامه¬‌های آتی خود سمت و ‌سو دهند.

خانم توکلیان افزود: قرار است در طول چهار روز برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته؛ چند هیات تجاری و بازرگانی خارجی از کشورهای هند،آفریقای جنوبی،نیجریه،چین،عراق، افغانستان و ترکیه و همچنین هیئت هایی از چند استان کشور، از نمایشگاه بازدید کنند.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان و بتن،عایق ها و ماشین آلات وابسته از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی