شمانیوز

علی رغم تاکید سازمان لیگ به برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی، تردیدهای جدی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی یکی از مسابقات هفته دوازدهم بود که به علت آلودگی هوا لغو شد و سپس سازمان لیگ اعلام کرد این دیدار باید روز ششم دی ماه برگزار شود. اما در هفته جاری نیز وضعیت آب و هوای تهران رو به وخامت رفته و نشانه های آن را می‌توان در لغو بازی استقلال - سپاهان و همچنین تعطیلی یک هفته ای مدارس پایتخت جستجو کرد.

از طرف دیگر باشگاه نساجی باتوجه به مصدومیت چند بازیکنش و همچنین حضور بازیکنان جوانش در تیم امید، از سازمان لیگ درخواست کرد که این دیدار را در تاریخ دیگری برگزار کند. باتوجه به همین موضوع، تردیدهایی درباره برگزاری مسابقه پرسپولیس و نساجی وجود دارد. با این حال سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات، تاکید کرده که بازی در تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد.

البته نکته مهم این است که نهاد تصمیم گیرنده در این زمینه، استانداری است و نظر نهایی را باید از زبان آن ها شنید. در لغو بازی پرسپولیس - نساجی و پیکان - تراکتور هم باوجود مخالفت سازمان لیگ، استانداری به موضع خود پافشاری کرد و در نهایت هم موفق به تعویق دو بازی شد.

همچنین باتوجه به تقویم فشرده مسابقات داخلی و آغاز لیگ قهرمانان آسیا، شاید برگزاری بازی باوجود آلودگی هوا، مسئله مورد رضایت توسط باشگاه ها به خصوص پرسپولیس باشد. چرا که سرخ ها در صورت برد در مقابل شهرداری ماهشهر، باید در سه جبهه کار را ادامه دهند و انجام یک بازی معوقه، می تواند برنامه هایشان را خراب کند.

از طرف دیگر لغو دوباره یک بازی آن هم باوجود تاکید سازمان لیگ به برگزاری آن، برای وجهه این سازمان صورت خوشی نخواهد داشت و احتمالا سهیل مهدی و دیگر همکارانش تلاش خواهند کرد که هر طور شده، این بازی روز جمعه به انجام برسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه