`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

رابطه نامشروع همسرم بیچاره ام کرد | رابطه نامشروع مرد متاهل با عروس عمه اش فاش شد

دیگر کارد به استخوانم رسیده است وتحمل این زندگی توام با آزار و اذیت را ندارم اگرچه اولین بار است که از همسرم شکایت می کنم تا از شکنجه های روحی و جسمی او رها شوم اما...

رابطه نامشروع همسرم بیچاره ام کرد | رابطه نامشروع مرد متاهل با عروس عمه اش فاش شد

به گزارش شمانیوزرابطه نامشروع مرد متاهل با عروس عمه اش فاش شد. مرد خیانتکار به بهانه کمک به عرروس عمه اش رابطه نامشروع برقرار کرد. مرد خیانتکار با میانجی گری قصد داست بین عروس عمه و پسر عمه اش اختلافات را کم کند اما بعد از مدتی با صمیمیت زیاد و رابطه نامشروع باعث جدایی بین این دو شد. ماجرای رابطه نامشروع که به بهانه کمک بود را در ادامه می خوانید:

دسیسه های هوو در زندگی جهنمی !

دیگر کارد به استخوانم رسیده است وتحمل این زندگی توام با آزار و اذیت را ندارم اگرچه اولین بار است که از همسرم شکایت می کنم تا از شکنجه های روحی و جسمی او رها شوم اما...

زن 40 ساله با بیان این که سال ها این شرایط اسفبار را تحمل کردم تا شاید همسرم راه درست زندگی را پیدا کند ،به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد توضیح داد: 20 سال قبل به صورت سنتی و با معرفی بزرگ ترها با "حامد" ازدواج کردم. آن زمان دانشجو بودم وتلاش می کردم تا علاوه بر تحصیل به خوبی از عهده وظایف همسرداری هم برآیم اما از همان روزهای اول زندگی مشترک متوجه شدم که حامد جوانی لجباز، مغرور و بددهان است به گونه ای که خیلی مرا از نظر روحی و جسمی آزار می داد حتی زمانی که بعد از 10 سال زندگی مشترک باردار شدم او در همان دوران بارداری‌ام نیز دست از آزار و اذیت برنمی داشت تا این که فهمیدم با زن متاهلی ارتباط نامتعارف دارد.

رابطه نامشروع مرد متاهل با عروس عمه اش فاش شد

در این شرایط ،خانواده ام نیز مرا دعوت به صبر و تحمل می کردند و معتقد بودند با به دنیا آمدن دخترم ، حامد به زندگی بازخواهد گشت و من از این اوضاع نابسامان نجات می یابم. من هم به توصیه خانواده ام عمل کردم اما وضعیت زندگی‌ام روز به روز بدتر شد تا جایی که سال گذشته اختلافات خانوادگی شدیدی در زندگی پسر عمه حامد به وجود آمد به گونه ای که همسر پسرعمه اش قصد داشت از شوهرش طلاق بگیرد در این شرایط حامد نیز به عنوان میانجی وارد زندگی آن ها شد تا نگذارد "سیمین" از شوهرش جدا شود. 

ما در همین رفت و آمدها حامد به سیمین دل باخت و عاشق او شد . حالا دیگر همسرم سیمین را ترغیب می کرد تا به هر طریق ممکن از محسن طلاق بگیرد . وقتی محسن این ماجرا را فهمید آتش کینه در وجودش شعله ور شد و درصدد انتقام برآمد . حالا دیگر من از دست آزار و اذیت های پسرعمه همسرم در امان نبودم به طوری که او مدام مرا تهدید به قتل و آدم ربایی می کرد تا همسرم از زندگی او بیرون برود و کاری به اختلافات او و سیمین نداشته باشد. با وجود این سیمین از شوهرش طلاق گرفت ولی حامد او را رها نکرد تا این که بالاخره مدتی بعد سیمین را به عقد موقت خودش درآورد .

رابطه نامشروع

این درحالی بود که حامد همه زحمات من در طول حدود 20سال زندگی مشترک را نادیده گرفت و هیچ ارزشی برای من قائل نبود. او حتی فراموش کرد که من چندین سال از خواهر عقب مانده ذهنی او نگهداری کردم و نگذاشتم احساس بی کسی کند. حالا نه تنها من از سوی پسرعمه شوهرم تهدید می شوم و زندگی برایم جهنم شده بلکه سیمین نیز با طرح نقشه های گوناگون تلاش می کند با همکاری شوهرم مرا آن قدر آزار و اذیت کند که از حامد طلاق بگیرم . به همین خاطر شوهرم نیز بنا به درخواست هوویم و با هر بهانه ریز و درشتی مرا زیر مشت و لگد می گیرد به طوری که دیگر کارد به استخوانم رسیده و تحمل این وضعیت را ندارم ولی از سوی دیگر نگران تحصیل و آینده دختر 10 ساله ام هستم که چشم امید به من دوخته است و...

 بررسی کارشناسی و روان شناختی این پرونده توسط مشاوران زبده دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد آغاز شد.

در ادامه به حادثه دیگری که رخ داده است می پردازیم:

پاکبان وظیفه شناس مشهدی بر اثر تصادف جان باخت

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بامداد دیروز خودروی باری کامیونت ایسوزو بر اثر خواب آلودگی راننده و سرعت زیاد به یکی از پاکبانان در بزرگراه شهید چراغچی برخورد کرد و این حادثه منجر به جان باختن پاکبان شد. سید محسن رهنمایی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: ساعت ۳:۳۰ بامداد دیروز کارگر جمع‌آوری زباله منطقه ۲، به نام عبدالحمید ربانی، ۴۵ ساله پس از اتمام شیفت خود، در مسیر برگشت به منزل در بزرگراه شهید چراغچی حدفاصل میدان قائم به میدان فهمیده (مقابل چراغچی ۸۸-۹۰)، متوجه تعدادی کیسه پیاز و سیب‌زمینی می‌شود که ظاهراً از ماشین‌های باری میدان بار افتاده بوده است.

 وی ادامه داد: این پاکبان وظیفه‌شناس برای جمع آوری کیسه‌ها و ایمن‌سازی مسیر بزرگراه از راننده درخواست توقف می‌کند.  وی بیان کرد: پس از توقف، کارگر از خودرو خارج می شود و اقدام به جمع‌آوری بار مذکور می‌کند که در همین هنگام خودروی باری کامیونت ایسوزو بر اثر خواب آلودگی راننده و با سرعت زیاد به این پاکبان وظیفه‌شناس برخورد می‌کند و پس از اعلام فوری به اورژانس در راه اعزام به بیمارستان ، وی جان خود را از دست می‌دهد.

منبع: خراسان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied