شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا

خط و نشان ستاره الدحیل قطر برای پرسپولیس

تیم الدحیل قطر که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت ، ستاره برزیلی اش برای پرسپولیس خط و نشان کشید.

خط و نشان ستاره الدحیل قطر برای پرسپولیس

به گزارش شمانیوز : پرسپولیس برای بازی دوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت.

تیم الدحیل قطر با درخشش کوتینیوی برزیلی، چهار روز قبل از بازی با پرسپولیس در لیگ قطر به پیروزی رسید.

در این مسابقه که در چارچوب هفته پنجم لیگ ستارگان قطر برگزار شد، فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی و جدید الدحیل در دقیقه ۱۴ با حرکت تکنیکی از سمت چپ زمین وارد محوطه جریمه المرخیه شد و خط دفاعی تیم مقابل را بهم ریخت و در نهایت با خطای طلال علی سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد و این فرصت را میشل اولونگا در بازگشت دوباره به ترکیب تیمش تبدیل به گل کند.

نمایش درخشان فیلیپ کوتینیو که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیتی دو ماهه برای نخستین بار در ترکیب تیمش قطری به میدان رفته بود، بازهم ادامه داشت و در شرایطی که نیمه نخست در آستانه پایان با تساوی یک بر یک بود، این ستاره برزیلی یک گل تماشایی به ثمر رساند.

کوتینیو در دقیقه ۴+۴۵ ضربه ایستگاهی اعلام شده پشت محوطه جریمه المرخیه را با شوت فنی استثنایی به کنج دروازه فرستاد و در حالی که گلر حریف نظاره‌گر این ضربه دیدنی و حرکت توپ بود، گل دوم الدحیل را زد و اولین گل خود در لیگ ستارگان قطر را چهار شب قبل از دیدار هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس به ثمر رساند.

این بازیکن ۳۱ ساله و خوش تکنیک که آخرین بار دو ماه پیش در ترکیب استون ویلا بازی کرده بود، سال گذشته در ۲۰ مسابقه لیگ برتر انگلیس، یک بازی جام حذفی و یک دیدار جام اتحادیه فقط یک پل به ثمر رسانده بود که امشب توانست در اولین بازی برای الدحیل اولین گل خود را بزند.

منبع : صدآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied