شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | نساجی مازندران

زمان بازی پرسپولیس _ نساجی مازندران مشخص شد

ساعت بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب رقابت های لیگ برتر اعلام شد.

زمان بازی پرسپولیس _ نساجی مازندران مشخص شد

به گزارش شمانیوز: ساعت بازی پرسپولیس _نساجی مازندران در چهار لیگ برتر اعلام شد. بازی پرسپولیس و نساجی جز دیدارهای معوق لیگ برتر خواهد بود. روز گذشته خبر رسید یک امتیازی که از پرسپولیس کسر گردیده بود به این بازگشت. بازی پرسپولیس و نساجی فردا پنج شنبه برگذار خواهد شد. در ادامه به ساعت بازی پرسپولیس و نساجی مازنداران می پردازیم. 

 

ساعت بازی پرسپولیس و نساجی مازندران 

دو تیم پرسپولیس تهران و نساجی بازی عقب افتاده خود را از هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر در روز پنجشنبه هفتم دی ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند.

​نساجی مازندران هیچ مدافع میانی شاخصی در دیدار آینده مقابل پرسپولیس ندارد.

تیم فوتبال نساجی مازندران اکنون با یک مسابقه کمتر نسبت به دیگر تیم‌های پایین جدول در جایگاه پانزدهم قرار گرفته و باید دو روز دیگر (پنج‌شنبه) در ورزشگاه آزادی، دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر را مقابل پرسپولیس برگزار کند و کار سختی دارد، اما غیبت تمام مدافعان میانی کارشان را سخت‌تر از همیشه خواهد کرد.

پرسپولیس

جدا از مهره‌های هجومی نساجی مازندران مثل محمدرضا آزادی و محمدرضا عباسی که بخاطر آسیب دیدگی مقابل پرسپولیس غایب هستند، تمام مهره‌های دفاعی نساجی نیز به دلیل محرومیت یا مصدومیت نمی‌توانند در این بازی به میدان بروند.

وحید محمدزاده، مدافع میانی نساجی که بخاطر مصدومیت در دیدار مقابل استقلال از زمین بیرون رفت و حدود سه ماه از میادین دور است، اما علاوه بر این بازیکن، امیرمهدی جان‌ملکی و سید محمداحسان حسینی هم برابر پرسپولیس غایب هستند.

امیرمهدی جان‌ملکی در مسابقه اخیر نساجی مازندران مقابل هوادار تهران دو کارت زرد بی‌مورد دریافت کرد و از زمین اخراج شد و سید محمداحسان حسینی هم به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد و این دو مدافع میانی هم برابر پرسپولیس حضور ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied