شمانیوز
شما نیوز

تویوتا bZ3 | امکانات تویوتا bZ3

رونمایی از خودرو تویوتا bZ3 | امکانات باورنکردنی این سدان همه را شوکه کرد + فیلم

در ویدیو زیر به بررسی و معرفی تویوتا bZ3 خواهیم پراخت.

 رونمایی از خودرو تویوتا bZ3 | امکانات باورنکردنی این سدان همه را شوکه کرد + فیلم

به گزارش شمانیوز : خودرو تویوتا bZ3 یک محصول چینی است. تویوتا bZ3 یک سدان محور عقب است. این خودرو قابل رقابت با تسلا مدل ۳ خواهد بود. تویوتا bZ3 یک سدان الکتریکی جدید و به نوعی نخستین سدان تمام الکتریکی تویوتاست.در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این خودرو پرداخته ایم.

 

معرفی تویوتا bZ3

سدان bZ3 بر مبنای پلت فرم e-TNGA شکل گرفته است و در بخش باتری های آن از تکنولوژی بی وای دی استفاده شده است. تویوتا bZ3 یک سدان محور عقب است. این خودرو از دو نوع موتور الکتریکی با خروجی های ۱۸۱ اسب بخار در مدل پایه و ۲۴۱ اسب بخار در مدل فول عرضه خواهد شد. حداکثر سرعت این خودرو روی عدد ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. مدل پایه از پک باتری ۴۹.۹۲ کیلووات ساعتی بهره مند است که با این باتری ها می تواند ۵۱۷ کیلومتر را طبق چرخه CLTC بپیماید.

تویوتا bZ3

امکانات تویوتا bZ3

از امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو هم می توان به شش ایربگ، کلاستر دیجیتال، مانیتور عمودی، سیستم کنترل پایداری، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار بین خطوط، رادار نقطه کور و… اشاره کرد.این خودرو از دو نوع موتور الکتریکی با خروجی های ۱۸۱ اسب بخار در مدل پایه و ۲۴۱ اسب بخار در مدل فول عرضه خواهد شد.

تویوتا bZ3

ابعاد سدان برقی تویوتا

طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب ۴۷۲۵، ۱۸۳۵ و ۱۴۷۵ میلی متر است و فاصله محوری آن ۲۸۸۰ میلی متر اعلام شده، و وزن خالص bZ3 هم ۱۸۳۵ کیلوگرم است.

 

قیمت پایه

قیمت پایه تویوتا bZ3 مونتاژ فاو چین ۱۶۹۸۰۰ یوان معادل حدودی ۲۳ هزار دلار است، که این عدد برای نسخه های فول به ۲۹ هزار دلار افزایش می یابد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied