شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی فوتبال ایران

واکنش متفاوت رسانه‌های اروپایی به برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه| نسل طلایی ایران به دنبال انتقام از ژاپن

رسانه‌های اروپایی واکنش‌های جالبی به پیروزی ایران مقابل سوریه داشتند.

واکنش متفاوت رسانه‌های اروپایی به برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه| نسل طلایی ایران به دنبال انتقام از ژاپن

به گزارش شما‌نیوز، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته با تیم سوریه مسابقه داشت. در این بازی تیم ملی فوتبال ایران توانست با ضربات پنالتی از سد سوریه بگذرد. رسانه های عربی نیز پیش تر نسب به برد تیم ملی فوتبال ایران واکنش نشان داده بودند. رسانه‌های اروپایی واکنش‌های متفاوتی به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه داشتند.

پایگاه خبری «TheStar» نوشت: تیم ایران با پیروزی برابر سوریه در ضربات پنالتی موجب شد شاهد یک دیدار «یک چهارم نهایی لذیذ» باشیم. امیر قلعه نویی با این پیروزی روند شکست ناپذیری خود را ادامه داد و تعداد این بازی‌ها را به ۱۵ رساند.

پایگاه خبری «dailysports» هم در خصوص این دیدار نوشت: تیم ایران به عنوان یک تیم محبوب پای به این مسابقات گذاشت اما چنین نتیجه‌ای برای تیم ایران که از رنکینگ بالایی برخوردار است دور از انتظار بود.

رسانه «besoccer» هم نوشت ایران در درام ضربات پنالتی برابر سوریه جان سالم به در برد و علیرضا بیرانوند قهرمان این دیدار بود.

وبسایت «beinsports» هم ضمن اشاره به ۱۰ نفره شدن تیم ملی نوشت: ۱۰ مرد ایران خونسردی خود را در این دیدار حفظ کردند و توانستند در ضربات پنالتی پیروز شوند.

پایگاه خبری «espn» نوشت: نسل طلایی فوتبال ایران از دیدار با سوریه جان سالم به در برد تا رویاهایش برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را حفظ کند. تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف ژاپن برود و امیدوار از بتواند انتقام دوره قبلی این مسابقات را که با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد بگیرد. به خصوص آنکه اکثر بازیکنان حاضر در این مسابقات در جام ملت‌های ۲۰۱۹ هم حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied