شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی ایران

تیم منتخب آسیا اعلام شد | کدام ستاره‌های تیم ملی ایران به این ترکیب رسیدند

تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اعلام شد.

تیم منتخب آسیا اعلام شد | کدام ستاره‌های تیم ملی ایران به این ترکیب رسیدند

به گزارش شمانیوز، تیم ملی ایران یکی از مدعیان جام ملت‌های آسیا است. تیم ملی ایران عازم قطر شده است. تیم ملی ایران در بازی نخست جام ملت‌ها در مقابل فلسطین قرار گرفت. تیم ملی ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا در رتبه نخست ایستاد. ستاره‌های بسیاری در تیم ملی ایران بازی می‌کنند.

مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا طی چهار روز گذشته با انجام هشت بازی انجام شد که ای‌اف‌سی هم به همین دلیل تیم منتخب این مرحله را اعلام نمود.

تیم ملی فوتبال ایران با حضور سه بازیکن بیشترین نماینده را در تیم منتخب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا دارد که محمد محبی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون با عملکردشان توانستند در جمع 11 ستاره برتر این مرحله قرار بگیرند.

علیرضا جهانبخش توانست نمایش موثری در سمت راست زمین در دیدار روز گذشته مقابل ژاپن داشته باشد و گل حساس و پیروزی تیم ملی را در لحظات پایانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و با عملکردش به تیم منتخب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا برسد.

محمد محبی نیز ستاره میدان بود که عنوان بهترین بازیکن زمین را هم به دست آورد و حالا در تیم منتخب جای گرفته؛ او دیروز یک گل دیدنی برای تساوی کشیدن بازی به ثمر رساند و پایه‌گذاری پنالتی روی کنعانی‌زادگان هم بود.

سردار آزمون نیز مثل همیشه در خط حمله تیم ملی ایران درخشید که در کنار ثبت یک پاس گل، پرتلاش و دونده ظاهر شد و اگر شانس داشت، یک گل هم می‌زد یا پنالتی می‌گرفت ولی با این وجود نمایش موثرش موجب شده در تیم منتخب دیده شود.

تیم منتخب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا را این نفرات تشکیل می‌دهند:

مشعل برشم (قطر)، عبدالله نصیب (اردن)، لوکاس مندس (قطر)، سئول یونگ‌وو (کره‌جنوبی)، علیرضا جهانبخش (ایران)، هیدماسا موریتا (ژاپن)، محمد محبی (ایران)، عادل جان خاماربکوف (ازبکستان)، سون هیونگ مین (کره جنوبی)، کریگ گودوین (استرالیا) و سردار آزمون (ایران)

تیم ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied