شمانیوز
شما نیوز

رامبد جوان | گذر عمر رامبد جوان

گذر عمر رامبد جوان را ببینید | رامبد جوان از زمین تا آسمون تغییر کرده

در خبر زیر عکسی کمتر دیده شده از جوانی رامبد جوان را مشاهده خواهید کرد.

گذر عمر رامبد جوان را ببینید | رامبد جوان از زمین تا آسمون تغییر کرده

به گزارش شمانیوز:  عکسی متفاوت از رامبد جوان را مشاهده خواهید کرد. رامبد جوان کمدین،بازیگر و مجری است. رامبد جوان تجربه کارگردانی نیز دارد. برنامه خندوانه رامبد جوان طرفداران و مخاطبان زیادی را به خودش جلب کرده بود. در ادامه عکسی از گذر عمر رامبد جوان را مشاهده می‌کنید. 

رامبدجوان

بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد. 

رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied