شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی | طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه | با انتخاب یک کلید آینده خود را رقم بزنید

در خبر زیر یک نوع طالع بینی تصویری براساس یک کلید را بخوانید.

طالع بینی روزانه | با انتخاب یک کلید آینده خود را رقم بزنید

به گزارش شمانیوز :طالع‌بینی، پیش‌گویی آینده با استفاده از موقعیت ستارگان و سیارات در زمان تولد فرد است.انواع مختلفی از طالع‌بینی وجود دارد، از جمله طالع‌بینی غربی، چینی، و هندی.هیچ پایه و اساس علمی برای اثبات صحت طالع‌بینی وجود ندارد.با وجود عدم وجود شواهد علمی، بسیاری از مردم به طالع‌بینی به عنوان راهی برای سرگرمی یا کسب اطلاعات در مورد شخصیت خود و آینده‌شان  نگاه می‌کنند. در ادامه یک طالع بینی جدید براساس تصویر یک کلید را میخوانید. 

طالع بینی

اگر کلید نوع 1 را انتخاب کنید

شما ساده ترین و رایج ترین کلید را انتخاب کردید. بدون هر گونه تزئینات فانتزی. اما با وجود ظاهر ساده، بسیار کاربردی و در باز کردن قفل درب ها بسیار موثر است. شما منطقی، متفکر، بسیار تحلیل گر، مصمم و قوی هستید. شما فردی عملی هستید و در زندگی بیشتر به دنبال سودمندی هستید تا چیزهای فانتزی. با این حال، یک جنبه آسیب پذیر و شکننده در شخصیت شما وجود دارد که هر از گاهی آشکار می شود.

 

اگر کلید نوع 2 را انتخاب کنید

شما کلیدی را انتخاب کرده اید که نشان دهنده شخصیت بسیار قابل اعتماد است. این کلید می تواند تمام درهای یک قلعه جادویی را باز کند. انتخاب این کلید به این معنی است که شما فردی قوی و کاریزماتیک، مبتکر و سرشار از انرژی خلاق هستید. شما نظرات خود را صریح بیان می کنید. معمولاً به آنچه آرزو دارید می رسید. شما از این که در دام وعده ها گرفتار شده اید امتناع می کنید. آزادی خود را بالاتر از هر چیز دیگری ارزش می گذارید. یک روح آزاد دارید  و بزرگترین قدرت شما مستقل بودن است.

 

اگر کلید نوع 3 را انتخاب کنید

شما یک کلید غیر معمول را انتخاب کرده اید که ساختار کمیاب دارد. این نشان می دهد که شما فردی با اعتماد به نفس با خودباوری بالا هستید. در غیر این صورت چرا به سمت چنین کلید عجیب و غریبی کشیده می شوید؟ برش های گزنده کلید دشوار است، که باعث می شود فرد مطمئن نباشد که آیا می تواند قفل خاصی را باز کند یا خیر. فردی مصمم هستید و همیشه ایده های جالبی به ذهنتان خطور می کند. شما منحصربه‌فرد هستید و از بقیه متمایز هستید. جسور هستید و هرگز از بیان نظرات خود نمی ترسید. همیشه منتظر یک چالش جدید هستید و آنها را بدون دوبار فکر کردن می پذیرید. شما کنترل ثابتی بر زندگی خود دارید و برای همیشه آماده شروع یک ماجراجویی تازه هستید.

 

اگر کلید نوع 4 را انتخاب کنید

شما کلیدی را انتخاب کرده اید که شبیه یک برگ شبدر چهار لبه است. آیا به آن توجه کردید؟ انتخاب شما نشان می دهد که شما فردی خوش برخورد، آفتابی، مثبت اندیش و راحت هستید. شما همیشه به جنبه روشن چیزها نگاه می کنید و جهان را با نگرش “همیشه نیمه پر لیوان” می بینید. با این حال، مراقب افرادی باشید که سعی می کنند از روحیه خوش بینانه شما سوء استفاده کنند. شما همچنین باید مراقب نگرش راحت خود باشید، زیرا گاهی اوقات شما را پرت و پرت می کند. و ممکن است بدون اینکه متوجه شوید شما را دچار مشکل کند.

 

اگر کلید نوع 5 را انتخاب کنید

کلیدی که انتخاب کرده اید پر از تزئینات پیچیده است. بسیار شبیه به آنچه در افسانه ها و دنیاهای تخیلی می بینید. این نشان می دهد که شما خلاق هستید و تخیل روشنی دارید. شما یک رویاپرداز با اصالت ودارای شخصیت منحصر به فرد هستید. جنبه منفی این موضوع این است که شما چیزها را شخصی می‌گیرید. و گاهی اوقات، منحصربه‌فرد بودن شما به خوبی پذیرفته نمی‌شود. باعث می‌شود احساس کنید کنار گذاشته شده‌اید و دچار سوءتفاهم شده‌اید.

 

اگر کلید نوع 6 را انتخاب کنید

شما کلید معمولی و کلاسیک را انتخاب کرده اید. انتخاب شما نشان می دهد که شما فردی منطقی هستید. زیرا کلید می تواند انواع مختلف درها را باز کند. این نشان می دهد که شما قضاوت درست و حس خوبی دارید. شما قدرت تمرکز شگفت انگیزی دارید. با این حال، برای شما بسیار دشوار است که فراتر از منطقه راحتی خود را کشف کنید. شما ترجیح می دهید مسیر سنتی را انتخاب کنید. شما فردی فوق العاده وفادار هستید و از اطرافیان خود انتظار وفاداری مشابهی دارید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی