`
شمانیوز
شما نیوز

بیت کوین

ارز فی

پیش بینی قیمت بیت کوین | قیمت بیت کوین چقدر می شود؟

در روزهای اخیر بیت کوین رشد قابل توجه ای از خود بر جای گذاشت و برخی از کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقد هستند که بیت کوین می تواند قله های جدید قیمتی را ثبت کند.

به گزارش شما نیوزبیت کوین در بین ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است. سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال نسبت به بیت کوین دیدگاه مثبتی دارند. بیت کوین در دو سال اخیر با جهش قیمتی بالایی داشته است. بیت کوین را پادشاه ارزهای دیجیتال می نامند و آینده خوبی را برای آن پیش بینی می کنند. بیت کوین در مسیر رشد قرار دارد و این موضوع، خوشحالی سرمایه گذاران این ارز را به دنبال دارد.
شکست قیمت بالاتر از مقاومت ۶۲۵۰۰ دلار احتمالاً راه را برای یک صعود تازه بیت کوین باز خواهد کرد. در این حالت مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۶۳۵۰۰ دلار قرار خواهد گرفت. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت بیت کوین را به سمت تراز ۶۴ هزار دلار هدایت کند.
بیت‌کوین یک روند اصلاحی ضعیف را پایین تر از سطوح ۶۲۵۰۰ و ۶۲۲۵۰ دلار آغاز کرد و پایین تر از ۶۲ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن منطقه ۶۰۶۰۰ دلار را تست کرد. پایین ترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۶۰۶۴۴ دلار تشکیل شد و در حال حاضر قیمت درحال اصلاحی صعودی است. به دنبال این روند اصلاحی، قیمت بالاتر از منطقه مقاومتی ۶۱ هزار و ۵۰۰ دلار شکسته شد. پس از آن نیز سطح اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶٪  حرکت نزولی سقف نوسانی ۶۴۳۲۵ دلار به ۶۰۶۴۴ دلار را پشت سر گذاشت.
در حال حاضر، این ارز با قیمتی بالاتر از ۶۲ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ در حال ترید شدن است. در روند صعودی اولین مقاومت در نزدیکی تراز ۶۲ هزار و ۲۵۰ دلار قرار داشت که بیت کوین در این لحظه از این مقاومت عبور کرده است. به علاوه این که در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به تراز ۶۲ هزار و ۲۵۰ دلار در حال تشکیل است. مقاومت اصلی اکنون در نزدیکی سطح ۶۲۵۰۰ دلار قرار دارد که به سطح فیبوناچی اصلاحی ۷۶.۴٪ حرکت نزولی ۶۴۳۲۵ دلار به ۶۰۶۴۴ دلار  نزدیک است.
شکست قیمت بالاتر از مقاومت ۶۲۵۰۰ دلار احتمالاً راه را برای یک رالی تازه باز خواهد کرد. در این حالت مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۶۳۵۰۰ دلار قرار خواهد گرفت. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت بیت کوین را به سمت تراز ۶۴ هزار دلار هدایت کند.
اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۶۲۵۰۰ دلار را با موفقیت پشت سر بگذارد احتمالاً یک روند نزولی جدید را در پیش خواهد گرفت. در این حالت اولین حمایت در نزدیکی تراز ۶۲ هزار دلار به کمک آن خواهد آمد.
در حال حاضر اولین حمایت مهم در سطح ۶۱۵۰۰ دلار در حال تشکیل است. شکست و بسته شدن قیمت زیر این حمایت می‌تواند زمینه را برای حرکت به سمت تراز ۶۰۵۰۰ دلار فراهم سازد. در چنین شرایطی حمایت اصلی تراز ۶۰۰۰۰ دلار خواهد بود که در صورت عبور و شکست این حمایت، روند نزولی شدت بیشتری خواهد گرفت.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می گیرد. RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالاتر از سطح 50 است.
حمایت های اصلی بیت کوین 61500 و 60500 دلار و مقاومت های اصلی این ارز،  62500 و 63500 دلار است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied