`
شمانیوز
شما نیوز

در راستای حمایت از کار و تولید ایرانی؛

بانک توسعه تعاون 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات تفاهم نامه ای پرداخت کرد

در راستای حمایت از کار و تولید ایرانی بانک توسعه تعاون در سال گذشته 20هزار میلیارد ریال تسهیلات به خریداران محصولات ایرانی پرداخت کرده است.

به گزارش شمانیوز، رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار بانک توسعه تعاون گفت: یکی از اولویت هایی که بانک توسعه تعاون برای حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان در دستور کار قرار داده است انعقاد تفاهم نامه تامین مالی خریداران کالاهای ایرانی است.

یونس کلانتری افزود:در گام اول با شرکت های فعال در حوزه تولید لوازم خانگی،تجهیزات کشاورزی و خودرو سازان تفاهم نامه امضا کرده ایم.

وی ادامه داد:این اقدام بانک توسعه تعاون به گسترش وتوسعه استفاده از محصولات ایرانی منتهی می شود.

رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار بانک توسعه تعاون بیان کرد: بیش از 15 هزار نفر از این تسهیلات بهره مند شده اند ضمن آنکه میانگین تسهیلات پرداختی برای خرید لوازم خانگی 500 میلیون ریال و میانگین تسهیلات پرداخت شده در بخش خودروهای تجاری 5 میلیارد ریال است.

کلانتری خاطرنشان کرد : ویژگی مهم تسهیلات تفاهم نامه ای نرخ بسیار پایین مطالبات معوق است به نحوی که نرخ تسهیلات غیر جاری در این بخش 4درصد است.

وی تفاهم نامه های پرداخت تسهیلات را 1800 فقره اعلام کرد و ادامه داد: در بخش کشاورزی با یک شرکت تولید کننده پهباد قرارداد امضا کرده ایم که خریداران محصولات این شرکت می توانند از تسهیلات بانک توسعه تعاون بهره مند شوند.

کلانتری اعلام کرد:90 درصد تولیدکنندگان خودروهای تجاری برای بهره مندی از تسهیلات بانک توسعه تعاون با این بانک تفاهم نامه امضا کرده اند.

 

روابط عمومی بانک توسعه تعاون

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها