شمانیوز
شما نیوز

آخرین نوسانات قیمتی در بازار ارزهای دیجیتال

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد آن بودیم که بیت کوین تلاش کرد تا حضور خود در کانال ۴۶ هزار دلاری را تثبیت کند.

 در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین تغییر چندانی را نسبت به روز گذشته به ثبت نرساند و فقط ۰.۴ درصد رشد کرد.

 

هم اکنون این ارز مجازی ۴۶ هزار و ۱۵۰ دلار دست به دست می شود و در واقع تلاش شده که قیمت بالای ۴۶ هزار دلار برای پادشاه ارزهای مجازی تثبیت شود. این قیمت البته نسبت به هفته پیش ۲۲ درصد رشد کرده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۸۶۸ میلیارد دلار رسانده است.

 

در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵۷ هزار بیت کوین به ارزش ۳۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت کوین های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۸۲ هزار و ۷۵۶ عدد رسیده است.

 

اتریوم هم ۲.۷ درصد بالا رفت و ۳۲۲۵ دلار در حال معامله است.

 

آخرین نوسانات قیمتی در بازار ارزهای دیجیتال

یکی از شگفتی های امروز باینانس کوین بود که توانست با ۸.۷ درصد رشد به قیمت ۳۸۷ دلار برسد. این ارز همچنین جایگاه سومین ارز مجازی را امروز از آن خود کرد.  بیشترین رشد امروز مربوط به کاردانو بود که ۱۹ درصد بالا رفت و در حال حاضر ۱.۷۷ دلار خرید و فروش می شود. ریپل نیز ۹.۵ درصد رشد کرد و دوج کوین ۴.۷ درصد مثبت شد و به ترتیب ۸۹ سنت و ۲۶ سنت خرید و فروش شدند.

به طور کلی ارزش بازار جهانی ارزهای مجازی امروز ۲.۴ درصد رشد کرد و به ۱۹۱۲ میلیارد دلار رسید. تعداد ارزهای مجازی جهان هم رقم ۱۱ هزار و ۲۱۳ نوع را به ثبت رساند و در این بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۹ میلیارد دلار هم حجم خورده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied