کد خبر : 881112

استانداری تهران می گویند تا این لحظه، برنامه ای برای تعطیلی روز شنبه آینده مطرح نیست، ولی شایعه ای وجود دارد که شنبه هفته آینده 3 آذر ممکن است تعطیل اعلام شود.

استانداري تهران مي گويند تا اين لحظه، برنامه اي براي تعطيلي روز شنبه آينده مطرح نيست، ولي شايعه اي وجود دارد که شنبه هفته آينده 3 آذر ممکن است تعطيل اعلام شود.

شنبه هفنه آينده (سوم آذر) بين التعطيلي است و شايعه تعطيلي مدارس در اين روز در شبکه هاي اجتماعي منتشر شده است که اين تعطيلي توسط هيچ مقام مسئولي تاييد نشده است.

تکمیلی 1/

مدارس کل شهرهای خوزستان فردا تعطیل است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: مدارس و مراکز آموزشی سراسر این استان فردا در دو نوبت صبح و ظهر تعطیل اعلام شدند.

کیامرث حاجی زاده اظهار کرد: با توجه به سامانه بارشی در سراسر استان و آبگرفتگی معابر و مدارس و خیابان ها، به منظور کاهش خسارت‌ها به پیشنهاد ستاد مدیریت بحران و موافقت استاندار، مدارس و مراکز آموزشی کلیه شهرهای استان خوزستان فردا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

وی تاکید کرد: کلیه دستگاه های اجرایی فردا دایر هستند و تعطیل نیستند.

تکمیلی 2 /

مدارس اهواز و برخی شهرهای خوزستان برای فردا تعطیل شد

به علت تداوم بارندگی‌ها در استان خوزستان مدارس برخی شهرهای خوزستان فردا تعطیل اعلام شده است.

بر این اساس فرمانداری شهرستان ماهشهر با صدور اطلاعیه‌ای مدارس نوبت صبح و عصر و کلیه مراکز آموزش ماهشهر و بندرامام خمینی را تعطیل اعلام کرد.

همچنین مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستان امیدیه نیز بر اساس اعلام فرمانداری این شهرستان تعطیل است. همچنین شهر جایزان در استان خوزستان نیز برای فردا در دو نوبت صبح و عصر مدارس را تعطیل اعلام کرد.

فرمانداری اهواز نیز اعلام کرد کلیه مدارس، مهدکودک‌ها و مراکز آموزش عالی و آموزشی در دو نوبت صبح و عصر این شهرستان برای فردا شنبه تعطیل است.

در صورت تعطيلي شنبه سوم آذر در همين صفحه اطلاع رساني خواهد شد...

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید