کد خبر : 888913

با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود فردا سه شنبه 16 بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند

به گزارش شمانیوز ، با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود فردا سه شنبه 16بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند. در صورت اعلام رسمی تعطیلی مدارس توسط آموزش و پرورش در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

با ما همراه باشید...

*تعطیلی مدارس در برخی از شهرهای مشهد بارش برف و برودت هوا باعث تعطیلی برخی مدارس خراسان رضوی (نیشابور، قوچان، سرخس، فریمان، چناران، فیروزه و مناطق گلبهار، سرولایت، زبرخان و میان جلگه) در نوبت صبح شد.

تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن

*تاخیر در فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری به دلیل سرما نوبت صبح مدارس در برخی نقاط چهارمحال و بختیاری با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد. به علت برودت هوا، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی و دبستان در نوبت صبح در روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۷ در شهرستان ها‌ی شهرکرد، بن، سامان، بروجن وشهرستان کیار با یک ساعت تاخیر ساعت ۹ آغاز خواهد شد و در شهرستان کوهرنگ تمام دوره‌های تحصیلی با یک ساعت تاخیر فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.

تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن

*بارش برف برخی مدارس استان سمنان را به تعطیلی کشاند فردا برخی از مدارس استان سمنان به علت بارش برف، کولاک، یخبندان و برودت شدید هوا تعطیل یا با تاخیر آغاز می‌شود. محمد دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: فردا مدارس روستای ابر بسطام و تمامی مدارس ابتدایی شهر دیباج از توابع شهرستان دامغان تعطیل است.وی افزود: فعالیت مدارس متوسطه کلاته از توابع دامغان هم با دو ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن

*تعطیلی برخی مدارس خراسان شمالی در شهرستان فاروج: همه مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول ومتوسطه دوم درنوبت صبح وعصر تعطیل است. براساس اطلاعیه شماره (۱) آموزش و پرورش استان، در پی بارش برف و برودت هوا برخی از مدارس در شهرستان‌های استان فردا سه شنبه ۱۶بهمن ماه ۹۷ تعطیل و یا با تاخیر، فعالیت آموزشی را آغاز خواهند کرد. در شهرستان فاروج: همه مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول ومتوسطه دوم درنوبت صبح وعصر تعطیل است.
تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن *بارش برف و باران مدارس بخش "هزارجریب" مازندران را تعطیل کرد در پی بارش برف در برخی مناطق و شهرستان‌های استان مازندران، اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران اطلاعیه‌ای به این شرح در خصوص تعطیلی برخی مدارس استان صادر کرده است. به علت بارش برف، برودت هوا و لغزنده بودن معابر و خیابان‌ها در روز سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ مدارس بخش "هزارجریب" شهرستان گلوگاه در کلیه مدارس و در همه مقاطع تحصیلی تعطیل خواهد بود.

تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن

*تعطیلی برخی مدارس گلستان در روز سه شنبه ۱۶بهمن بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان، بنا به تصمیم اداره کل آموزش و پرورش و ستاد مدیریت بحران استانداری گلستان این مدارس به شرح ذیل است: شهرستان گرگان: مدارس روستا‌های زیارت و شاهکوه در کلیه دوره‌های تحصیلی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر. شهرستان مینودشت: کلیه مدارس روستایی مسیر دوزین، مدارس مسیر قلعه قافه از روستای طول آرام به بالا و همچنین مدارس روستا‌های ساسنگ، امام عبدالله و ازداران در کلیه دوره‌های تحصیلی و در نوبت صبح. شهرستان رامیان: مدارس روستا‌های ویرو، کشکک، رضی، قورچای و الهادی در کلیه دوره‌های تحصیلی و در نوبت صبح. شهرستان گالیکش: مدارس روستا‌های قوشه چشمه، کندسکو، سیجان، پنو، لیرو، پادلدل، کیارام و فرنگ، در دوره ابتدایی و در نوبت صبح. شهرستان علی آبادکتول: کلیه مدارس دهنه زرین گل (به جز روستای زرین گل) در دوره ابتدایی و در نوبت صبح.

تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن

*جزئیات تعطیلی مدارس برخی شهرستان‌های خراسان رضوی اعلام شد براساس اعلام آموزش و پرورش خراسان رضوی، تمامی مدارس در تمامی مقاطع (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) در شهرستان قوچان و منطقه کدکن فردا در نوبت صبح تعطیل است. همچنین تمامی مدارس ابتدایی (دوره اول و دوم) و متوسطه دوره اول شهرستان کلات در نوبت صبح تعطیل است، همچنین مدارس مقطع متوسطه دوم این شهرستان نیز فعالیت خود را در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد. تمامی مدارس ابتدایی (دوره اول و دوم) و متوسطه دوره اول شهرستان سرخس نیز در نوبت صبح تعطیل خواهد بود. تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم شهرستان‌های نیشابور، فریمان، چناران، فیروزه و مناطق گلبهار، سرولایت، زبرخان و میان جلگه در نوبت صبح تعطیل است. قابل ذکر است تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی در تمامی مقاطع (ابتدایی، متوسطه اول و دوم) نیز در شهرستان‌ها و مناطق فوق در نوبت صبح روز سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ تعطیل هستند
تعطیلی مدارس سه شنبه 16 بهمن
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید