شمانیوز
شما نیوز

راه اندازی سامانه سخا تا یکسال آینده انجام می شود

معاون اداری-مالی کمیته امداد امام خمینی گفت: مطابق قرارداد‌های موجود قرار است تا یک سال آینده سامانه سخا به بهره برداری برسد.

به گزارش شمانیوز:مجید باجلان معاون اداری مالی کمیته امام امداد امام خمینی در گفت و گویی اظهار کرد: سامانه سخا سامانه خیر و احسان به عنوان یک سامانه های کلی راه اندازی می شود و متعلق به کمیته امداد نیست.

او با بیان اینکه با توجه به هماهنگی که با وزارت کشور و رفاه انجام شده قرار است این نهادها به عنوان یک کمک کننده این سامانه را راه‌اندازی کنند گفت کمیته امداد نیز خود به عنوان یک بهره بردار از این سامانه استفاده خواهد کرد باجلان افزود بانک اطلاعاتی هر ایرانی می تواند در این سامانه باشد حتی بهزیستی دستگاه‌های خیریه می‌توانند اطلاعات افراد پوشش خود را در این سامانه وارد کنند و ادامه داد هدف از راه اندازی این سامانه این است که از موازی کاری نهادهای حمایتی برای حمایت از اقشار برخوردار جامعه جلوگیری شود.

معاون اداری مالی کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه مراکز رسیدگی به فقر و محرومیت کمیته امداد در دستور کار دارند که وبسایت سرویس‌های موجود را به این سامانه منتقل کنند گفت مطابق قرارداد های موجود قرار است تا یکسال آینده سامانه‌سخا به بهره‌برداری برسد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied