شمانیوز

روح اله خدارحمی:

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح اولویت های راهبردی بانک کشاورزی ضمن تأکید بر حمایت از رونق تولید در بخش کشاورزی، تمرکز بر بانکداری دیجیتالی و توسعه شبکه خدمات بانکداری الکترونیک را از اولویت های اصلی این بانک اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان؛خدارحمی عصر روز دوشنبه سوم تیرماه در جمع  کارکنان مدیریت و رؤسای شعب بانک در این استان، ضمن اعلام مطلب فوق از تحقق ۲۵ درصدی برنامه تجهیز منابع بانک کشاورزی ابراز رضایت کرد و با اشاره به نقش کلیدی بخش کشاورزی در زیست اجتماعی ، حمایت ازاین بخش را  وظیفه  بانک کشاورزی دانست.


مدیر عامل بانک کشاورزی  با بیان اینکه تلاش های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند و همدلی مردم بی نتیجه مانده افزود: دشمنان به عظمت ملت ما پی بردند و به یاری خداوند شرایط به نفع مردم رقم خواهد خورد.


وی اضافه کرد: در کنار فعالان اقتصادی، بانکداران نیز  در شرایط کنونی با چالش هایی مواجه هستند که با تلاش و همبستگی بیش از پیش کارکنان نظام بانکی این چالش ها بر طرف خواهد شد و از این شرایط عبور خواهیم کرد.


خدارحمی در ادامه، حمایت از فرآیند تأمین غذای بیش از ۸۰ میلیون جمعیت کشور را وظیفه ای خطیر برای بانک کشاورزی  دانست و افزود: نباید  نعماتی مانند خودکفایی در زمینه تولید گندم و ... را نادیده گرفت.


مدیر عامل بانک کشاورزی ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان این بانک در استان سیستان وبلوچستان، بر تداوم این تلاش ها برای ارتقای جایگاه بانک‌ و توسعه خدمات به هموطنان به ویژه فعالان بخش کشاورزی تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید