شمانیوز

بیست و شش دوره آموزشی صدور بیمه های درمان در 26شعبه کشور با هدف ارتقای سطح دانش و به روز رسانی اطلاعات بیمه ای کارشناسان و نمایندگان بیمه سرمد در شعب اردبیل، گیلان، گلستان، سمنان، کردستان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، فارس، کرمان، ایلام، خراسان شمالی، خراسان رضوی، مستقل مرکزی تهران، غرب تهران، شرق تهران، مرکزی، قم، زنجان، قزوین، چهارمحال بختیاری، اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، مازندران، البرز و یزد برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، محتوای این دوره آموزشی، آشنایی و کاربرد دستورالعمل بیمه های درمان، نحوه صدور و ثبت پرونده در نرم افزار فناوران و مراحل صدور بیمه نامه های درمان بود.
 
بر اساس این گزارش، در پایان این دوره آموزشی که به اذعان دانش آموختگان بسیار سودمند واقع شد، گواهینامه حضور در دوره اعطا شد.
 
این گزارش می افزاید، این دوره آموزشی با هماهنگی های انجام شده توسط مدیران شعب و بیمه های درمان و سرمایه انسانی در محل سالن آموزش شعب به مدت 5ساعت، برگزار شد.
 

پژمان نریمانی مدیر سرمایه انسانی بیمه سرمد، ضمن تشکر و قدردانی از مدیران شعب و بیمه های درمان و حضور نمایندگان و همکاران شعبه، برگزاری دوره های ‌آموزشی را در ارتقای دانش کارکنان و نمایندگان و به روز رسانی دانش بیمه ای آنان، ضروری عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید