کد خبر : 895345

در دیدار عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد با استاندار لرستان؛

اسماعیل دوستی عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در بازدید از مناطق سیل‌زده استان لرستان با خادمی استاندار لرستان دیدار کرد و از سوی بانک پاسارگاد برای امدادرسانی اعلام آمادگی کرد.

بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل‌زده امدادرسانی خواهد کرد
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این دیدار خادمی استاندار لرستان وضعیت مناطق سیل زده را تشریح کرد و از مسئولان بانک‌های کشور درخواست نمود که در عرصه کمک به مردم آسیب دیده از سیل حضور یابند. اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل و نماینده بانک پاسارگاد در این دیدار آمادگی خود را برای امداد به مردم سیل‌زده و به‌ویژه همکاری در زمینه بازسازی مدارس، مراکز خدمات‌رسان عمومی و کمک‌های مستقیم به مردم اعلام نمود.
بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل‌زده امدادرسانی خواهد کرد اسماعیل دوستی از طرف مدیرعامل و مدیران ارشد بانک پاسارگاد از پلدختر و معمولان بازدید نمود و تصریح کرد: خسارات وارده بسیار سنگین و غیر قابل تصور است، اما حضور نیرو‌های مردمی، سپاه و ارتش بسیار پر رنگ است و مسئولان دولتی پای کار هستند، ولی خسارات و نگرانی مردم به حدی زیاد است که تلاش وافر می‌طلبد.
بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل‌زده امدادرسانی خواهد کرد
پیش از این نیز بانک پاسارگاد، پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی درخصوص همدلی و همراهی موثر این بانک با هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل اخیر در مناطق مختلف، ضمن تداوم تمهید و تلاش برای تأمین و تحویل نیاز‌های ضروری و فوری هم‌وطنان، رسالت و وظیفه اساسی و بنیادی بانک و گروه مالی پاسارگاد در این رابطه را مشارکت در ساخت و بازسازی تعداد زیادی از مدارس تخریب شده در اثر سیل اخیر اعلام نموده‌است.
بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل‌زده امدادرسانی خواهد کرد
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید