شمانیوز
کد خبر : 923249

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم خواست تا فردا در اجتماع بزرگ حمایت از امنیت و اقتدار شرکت کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از تسنیم: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم تهران دعودت کرد تا در اجتماع بزرگ خودجوش مردمی در حمایت از اقتدار و امنیت کشور حضور بهم رسانند.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم »

در پاسخ به درخواست ها و تماس های مکرّر برگرفته از دیانت، بصیرت و دشمن شناسیِ اقشار مردم شریف و ولایتمدار تهران اعم از هیأت مذهبی، اصناف و بازاریان، طلاب و روحانیّت معظم و دیگر تشکّل‌های مردم نهاد، به آگاهی می رساند؛  تجمع حماسی مردمی در لبیک به مقتدای عظیم الشأن امّت اسلامی، مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و حمایت از اقتدار و امنیت کشور در برابر شرارت های آشوب گران و دسیسه آمریکایی – صهیونیستی و مزدوران استکبار؛ رأس سـاعـت14:30  روز دوشــنبـه چـهارم آذرماه 1398 با حضور پرشور و حماسی آحاد مردم فهیم و زمان شناس تهران و با سخنرانی سردار سرلشکر پاسدار دکتر حسین سلامی فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان انقلاب اسلامی و خیابان های اطراف برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از عموم آحاد و اقشار مختلف مردم بصیر و همیشه در صحنۀ تهران دعوت کرد تا با حضور حماسی و معنوی خود بار دیگر از اقتدار و امنیت  کشور و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده و بیزاری و انزجار خود را نسبت به آشوب طلبان و اشرار اعلام و اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی را به شدت محکوم کنند.

شایان ذکر است با توجه به استقبال گسترده مردم انقلابی، محل تجمع از ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه چهارم آذر ماه در میدان امام حسین علیه السلام  به ساعت 14:30 همان روز در میدان انقلاب اسلامی تغییر یافته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • صارمی حمید

    شما را به خدا اینترنت همراه اول را وصل کنید یک هفته ما کار نکردیم کلی قسط و اجاره محل کار و غیره داریم آیا تصمیم دارید ما رو نابود کنید


روی خط رسانه