شمانیوز
شما نیوز

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه | فال ابجد جمعه 11 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

در خبر زیر فال ابجد جمعه 11 اسفند 1402 را بخوانید.

فال ابجد روزانه | فال ابجد جمعه 11 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز :فال ابجد یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع‌بینی است که از حروف الفبای فارسی برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌کند.در فال ابجد به هر حرف الفبا یک عدد تعلق می‌گیرد و با توجه به مجموع اعداد حروف اسم و نیت شما، فال شما گرفته می‌شود. فال ابجد به دو نوع کلی فال ابجد کبیر و فال ابجد صغیر تقسیم می‌شود که هر کدام روش تفسیر خاص خود را دارند.فال ابجد، مانند سایر روش‌های طالع‌بینی، جنبه سرگرمی دارد و هیچ مبنای علمی ندارد.در ادامه فال ابجد فردا جمعه 11 اسفند 1402 را بخوانید. 

متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: مقصودی که دارید شاید در نظر خودتان نیکو و مناسب باشد اما مطمئناً دردسرهایی برایتان به وجود خواهد آورد پس از آن صرف نظر کنید. به نصیحت های بزرگترهایتان گوش نمی‌دهید و با لجبازی کارهایتان را پیش می‌برید این امر به شما آسیب خواهد زد. اگر از نظر مالی در مضیقه هستید باید کمی بیشتر تلاش کنید. در کاری که می خواهید برای اولین بار انجام بدهید بسیار دقت کنید و با احتیاط پیش بروید تا دچار ضرر و زیان نشوید. در رابطه عاطفی و احساسی‌تان بهتر است چشم‌هایتان را روی واقعیت نبندید. وارد یک بحث فرسایشی نشوید، سکوت کنید و نشنیده بگیرید خواهید دید که خیلی زود از عصبانیتتان کم می شود.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است . به زودی به آرزو و خواسته های قلبی دست پیدا خواهید کرد،، و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید به زودی راهی سفر می شوید که برایتان موفقیت را به وجود می آورد، و باعث می شود حال و هوای تان تغییر کند. منتظر یک نامه یا مجوز هستید که به زودی به دستتان می رسد. زمان برای شما بسیار مهم و حیاتی‌ست بهتر است به کارهایتان سرعت بدهید. تصمیم مهمی را بر اساس نظر دیگران نگیرید، خودتان دست به کار شوید و تحقیق کنید. خبری به شما می رسد و شما را به شک می اندازد این شک برای شما خوب است.

 متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است به درد سر های خیلی زیادی در زندگی تان مواجه شوید،، بهتر است؛ دست از بدگویی کردن دیگران بردارید با این کارتان شکست و ناامیدی را در زندگی تان به وجود می آورید،، و طالعتان را به رنگ تیره و تار در می‌آورید،، شخصی شما را می خواهد به طلسم های فراوانی ببندد بهتر است؛ مراقب خود باشید. با شخصی به طور اتفاقی در محیط کار آشنا می شوید با این تازه آشنا بسیار احساس نزدیکی می کنید. رفتن به یک مکان یا حضور در جمعی شما را از دنیای اطرافتان جدا می کند. از شخصی در اطرافتان که از شما سو استفاده می کند و تلاش هایتان را به نام خودش می نویسد دوری کنید.

متولدین تیر

ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی در زندگیتان گشایشی ایجاد می شود شما اگر بیمار هستید از بند بیماری های خطرناک نجات پیدا خواهید کرد،، و شادی را در زندگیتان سرازیر می کنید، به زودی به ثروت خواهید رسید که به تمام مشکلات خود غلبه خواهید کرد و به هدفتان دست پیدا میکنید. در انجام یک کار حرفه ای باید از افراد حرفه ای استفاده کنید. وقت طلاست وقتتان را هدر ندهید. برای آرامشتان در محیط کار یا خانه گل و گیاه تهیه کنید و به آن ها برسید. خطایی در گذشته کرده اید آن را بپذیرید و از این مرحله بگذرید. یک سفر کوتاه خستگی از تنتان بیرون می کند.

متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است. به موفقیت و سربلندی در زندگی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی و نشاط را در خود به وجود می آورید،، اگر قصد ازدواجی را دارید بهتر است؛ همه جوانب را در نظر بگیرید تا با مشکلات فراوانی در زندگی خود روبه‌رو نشوید و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید. تا می توانید کارهای امروز را به فردا نیندازید ناگهان می بینید که چندین کار نکرده دارید و زمانی برای به پایان رساندن آن ها ندارید. در چند ماه آینده موردی برای یک تصمیم گیری مهم برایتان پیش می آید، حواستان باشد که سریع و ناگهانی تصمیمی نگیرید و با بی احتیاطی وارد عمل نشوید.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. بزودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید،، شما به سربلندی و مقامات بالا دست پیدا خواهید کرد از طرف اهل قلم سود و درآمد بسیاری نصیبتان خواهد شد،، که شادی و نشاط را در وجودتان ایجاد می کند. از امروز تحقیقات تان را شروع کنید. در برابر هر مانع و مخالفتی بایستید، مخصوصا وقتی که مسائل اعتقادی پیش می آید. ثابت قدم باشید و زود از میدان خارج نشوید. در روزهای آینده شور و شوق زیادی برای انجام کارهایتان خواهید داشت. برای گرفتن مدرکی همین امروز اقدام کنید.

فال ابجد

متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است در زندگی تان شخصی به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید و راز دلتان را هیچگاه با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکل ساز خواهد شد. با شخصی که فکر می کند فقط خودش مهم است و منافع دیگران را در نظر نمی گیرد، مشورت نکنید. به سلامت تان بیشتر اهمیت بدهید. امروز به شما پیشنهاد می شود تا در انجام یک کار خیر شرکت کنید. با شخص نزدیک به شما که از دست تان دلخور است تماس بگیرید و کدورت ها را برطرف کنید.

 متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: اگر اسرار بزرگی در زندگی تان وجود دارد مراقب باشید که ممکن است فاش شود و به دردسر بیفتید. دوستان خوبی دارید و هر کدام جداگانه هوایتان را دارند اما متاسفانه شما نسبت به آن‌ها بی‌توجه هستید و ممکن است به راحتی آنها را از دست بدهید. پولی که می خواهید به دستتان میرسد و امسال سال پررونقی برایتان خواهد بود. بین کار و زندگی توازنی ایجاد کنید. این روزها تعادل زندگی تان بر هم ریخته. شخصی از نزدیکانتان را دائم نصیحت می کنید، اما خودتان مدام در حال اشتباه کردن هستید. دست از سر دیگران بردارید و کمی در مورد رفتارتان بیشتر فکر کنید. خبری مهم به شما می رسد، با آن درست برخورد کنید.

 متولدین آذر

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: مقصود خوبی دارید اما با تنبلی نمی‌توانید به این هدف دست پیدا کنید پس تلاش و کوششتان را بیشتر کنید. شخصی پیشنهادی به شما میدهد که اصلا به خیر و صلاحتان نیست پس وسوسه نشوید و درخواستش را رد کنید. نورسیده ای در راه دارید که به زندگیتان رونق و رنگ و بویی تازه می‌بخشد. قبلا شجاعت بیشتری داشتید و کارهایی می کردید که امروز حاضر به انجام آنها نیستید. برای گرفتن تصمیمی مهم یا انجام دادن کاری تحت فشار دیگران قرار می گیرید، عجله نکنید، صبور باشید و بدون دانستن تمامی شرایط، کاری را شروع نکنید. وارد بحثی که برایتان منفعتی ندارد نشوید.

 متولدین دی

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: منفعتی که می‌خواهید را از این مقصود نخواهید برد و متاسفانه فقط ضرر و زیانش عایدتان می‌شود پس بهتر است از این امر دست بکشید. دوستان خوبی در اطرافتان ندارید و آن ها فقط به فکر منفعت خودشان هستند پس تا می توانید فاصله تان را از آنها حفظ کنید. ازدواج و به وصال به یار نزدیک است اندکی صبور باشید. شما مجبور نیستید جواب همه را بدهید. یک ملاقات ساده تاثیر عمیقی رویتان گذاشته، ارتباط تان را با دیگران قطع نکنید. تنهایی به شما کمکی نخواهد کرد. در مورد مسئله ای لازم است همین حالا تصمیم بگیرید. همان کاری را بکنید که اگر انجامش ندهید بعدا پشیمان می شوید. چشمتان به جلو باشد نه به پشت سر.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر قصد تغییر شغل و یا تغییر مکان دارید در این هم تعجیل کنید که بسیار به صلاحتان خواهد بود. شخصی به شما پیشنهاد شراکت های کاری می دهد که بهتر است قبل از هرکاری استخاره کنید و با صلاح و مشورت اطرافیان پیش بروید. سفری کاری در پیش دارید که برایتان موفقیت‌های مالی به وجود می آورد. ترس را از خودتان دور کنید، این روزها شما گاهی حتی از اتفاقات خوب هم برداشت بد می کنید. هیچ کاری را مخفیانه انجام ندهید. بالاخره هر کاری روزی مانند خورشید در آسمان خواهد درخشید. مشکلتان را پیدا کنید تا بتوانید با آن روبرو شوید و برطرفش کنید نه اینکه دائم به دنبالتان بکشانیدش.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: اگر تصمیم دارید دست به انجام کاری بزرگ بزنید بهتر است از این امر صرف نظر کنید چراکه بخت و اقبال با شما یار نیست و با شکست مواجه خواهید شد. شخصی از دوری شما در رنج و عذاب است بهتر است هر چه سریع‌تر دلش را بدست بیاورید. با اندکی تلاش پول خوبی به دستتان میرسد که بهتر است مقداری از آن را پس انداز کنید. امروز فرصت آن را دارید که حرفتان را رک به طرف مقابلتان بگویید. این فرصت را از دست ندهید. یک عادت بد را کنار بگذارید. شخصی در اطرافتان اشتباهی می کند و تاوانش را شما می پردازید. بدخلقی نکنید، او به اندازه کافی شرمنده است. برای یک مهمانی تدارک خواهید دید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied