شمانیوز
شما نیوز

فال حافظ

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا پنجشنبه 7 تیر ماه 1403 را بخوانید

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا پنجشنبه 7 تیر ماه 1403 را بخوانید

در خبر زیر فال حافظ فردا پنجشنبه 7 تیرماه 1403 را میتوانید بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال حافظ یکی از روش‌های پیش‌بینی آینده و گرفتن پیام‌های روحانی است که بر اساس شعرهای حافظ، شاعر بزرگ ایرانی، انجام می‌شود. این روش معمولاً به صورت تصادفی انتخاب و تفسیر شعرهای حافظ برای گرفتن راهنمایی و الهام برای زندگی خود استفاده می‌شود. افرادی که به فال حافظ علاقه‌مند هستند، با تمرکز بر سوالات یا مسائل خود، یک صفحه ازفال حافظ را با دقت باز می‌کنند و شعر موجود در آن را به عنوان راهنمایی برای مسائل و اتفاقات زندگی خود تفسیر می‌کنند. این فال معمولاً به عنوان یک روش الهام‌بخش و راهنمایی برای افرادی که به ادبیات و شعر علاقه‌مند هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.در ادامه  فال حافظ فردا پنجشنبه 7 تیر ماه 1403 را بخوانید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

حجاب چهره جان می‌شود غبار تنم

خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم

چنین قفس نه سزای چو من خوش الحانی ست

روم به گلشن رضوان که مرغ آن چمنم

تعبیر 

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که شرایط فعلی و زندگی کنونی را در شأن خود نمی‌دانید و دل به آرزوهای دور و دراز سپرده اید. همین باعث شده احساس سرخوردگی و کسالت کنید. احساسات منفی را رها کرده و استعداد و خلاقیت‌های خود را به کار گیرید. با اراده و هوش سرشار می‌توانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

وصال او ز عمر جاودان به

خداوندا مرا آن ده که آن به

جوانا سر متاب از پند پیران

که رای پیر از بخت جوان به

تعبیر

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که همیشه به دنبال آنچه می‌خواهی نباش، چه بسا آنچه خدا نصیبت کرده به مراتب برایت بهتر از آن چیزی است که آرزویش را داشته‌ای. نصیحت‌پذیر باش و هر حرفی را که نفع تو در آن است بدون درنظر گرفتن گوینده بپذیرید. صبور باشید و نهراسید تا به مراد دل برسید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی

چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی

شیرینتر از آنی به شکرخنده که گویم

ای خسرو خوبان که تو شیرین زمانی

تعبیر

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که بخت و اقبال به شما روی آورده و در آینده نزدیک به مراد دل خواهید رسید. اگر کمی پشتکار به خرج دهید می‌توانید همه آرزوها و اهداف خود را محقق کنید. روزهای شاد و خوبی را پیش رو دارید، در این ایام به فکر دیگران هم باشید. شکرگزار نعمت‌های خداوند باشید و قدر نعمت هایش را بدانید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

خیز تا خرقه صوفی به خرابات بریم

شطح و طامات به بازار خرافات بریم

قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند

بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

تعبیر

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که چرا قدر و ارزش این لحظه‌های در حال گذر را نمی‌دانید؟! از فرصت‌های پیش رو استفاده کنید که دیگر هرگز برنمی‌گردد. سعی کنید با عقل و منطق با مسائل برخورد کرده و در این راه احساساتی نباشید. راه پر پیچ و خم با مشکلات و موانع زیاد در پیش دارید، برای عبور از سختی ها با دوستان وفادار و دلسوز مشورت کنید و به خداوند توکل داشته باشید که ان شاالله پیروزی با شما خواهد بود.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

ای بی‌خبر بکوش که صاحب خبر شوی

تا راهرو نباشی کی راهبر شوی

گر نور عشق حق به دل و جانت اوفتد

بالله کز آفتاب فلک خوبتر شوی

تعبیر

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی  کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می‌خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز کرده و به هنر تواضع مزین کنی. اگر پرتو عشق الهی به دل و جانت بتابد سوگند به خدا سوگند که زندگی ات از آفتاب جهانتاب روشن‌تر خواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

چراغ روی تو را شمع گشت پروانه

مرا ز حال تو با حال خویش پروا نه

چه نقشها که برانگیختیم و سود نداشت

فسون ما بر او گشته است افسانه

تعبیر

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که دچار ناامیدی و اندوه فراوان شده‌اید و آینده خوبی را در انتظار خود نمی‌بینید. وقتی ناکامی‌های خود را در کنار کامیابی‌های دیگران می‌گذارید غم و اندوه شما را فرا می‌گیرد اما نگرانی به دل راه ندهید که به زودی خبری خوش را دریافت می‌کنید که با شنیدن آن جان تازه‌ای گرفته و تلاش های خود را دوچندان خواهید کرد. ان‌شاءالله به هدف خواهید رسید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم

ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عیش گل چینم

چو هر خاکی که باد آورد فیضی برد از انعامت

ز حال بنده یاد آور که خدمتگار دیرینم

تعبیر

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که افکار و آرزوهای بلندی را در سر داری به طوری که گاهی به خیالبافی روی می آوری. خداوند به هرکس نعمتی را ارزانی کرده و از خوان او هرکسی را بهره ای است. تو هم از نعمت هایی که خدا در اختیارت قرار داده استفاده کن تا به آرزوهای منطقی خود برسی.

فـال حـافـظ متولدین آبان

صبا ز منزل جانان گذر دریغ مدار

وز او به عاشق بی‌دل خبر دریغ مدار

چو ذکر خیر طلب می‌کنی سخن این است

که در بهای سخن سیم و زر دریغ مدار

تعبیر

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد که در انتظار خبری هستید که به زودی به شما خواهد رسید. به شکرانه‌ این خبر نذرتان را ادا کنید و اگر عهد و پیمانی را بسته‌اید به آن عمل کنید. هر کار سختی در دنیا با اراده‌ قوی‌ برایتان آسان می‌شود.

فـال حـافـظ متولدین آذر

صبح است ساقیا قدحی پرشراب کن

دور فلک درنگ ندارد شتاب کن

زان پیشتر که عالم فانی شود خراب

ما را ز جام باده گلگون خراب کن

تعبیر

فال حافظ امروز شما آذر ماهی عزیز می گوید که سال هاست در انتظار وقت مناسب بوده‌ای، اکنون آنچه منتظرش بودی از راه رسیده است، تعلل نکن، وقت را از دست مده. اگر می‌خواهی به مقاصد خود در زندگی برسی و زندگی توام با آرامش و نشاط داشته باشی اکنون باید رنج تلاش و زحمت را به خود هموار سازی ولی هرگز پای خود را از راه صواب بیرون نگذار و عزم خود را در انجام امور خیر جزم کن.

فال حافظ متولدین دی

خیز و در کاسه زر آب طربناک انداز

پیشتر زان که شود کاسه سر خاک انداز

عاقبت منزل ما وادی خاموشان است

حالیا غلغله در گنبد افلاک انداز

تعبیر

فال حافظ شما دی ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که از لحظه های عمر بهره  کافی بگیر و زندگی را در طلب آرزوهای دور و دراز هدر نده. به آنچه داری قانع باش و از زندگی لذت ببر. کمی هم به فکر عاقبت خود باش که عاقبت همه‌مان مرگ است. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می‌ماند.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

خوش خبر باشی ای نسیم شمال

که به ما می‌رسد زمان وصال

قصّةُ العشقِ لا انفصام لها

فُصِمَت ها هُنا لسانُ القال

تعبیر:

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که به زودی اخبار بسیار خوشی به دست شما خواهد رسید که شما را نوید رسیدن به آرزوهای دیرینه می دهد. رقیبان شما از عرصه خارج خواهند شد و اختیار از کف دشمنان تان بیرون خواهد رفت و به شما مجال شکوفایی و خودنمایی داده خواهد شد. قدر این روزها را بدان و از آنها استفاده کن.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

به جان پیر خرابات و حق صحبت او

که نیست در سر من جز هوای خدمت او

بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب

نوید داد که عام است فیض رحمت او

تعبیر

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید که غم به دل راه ندهید و نگران نباشید که به زودی مشکلات حل شده و به مراد دل خواهید رسید. روزهای خوش در راه است و غصه ها به پایان می‌رسد. از غرور و کبر دوری کنید و به ضعف های خود توجه داشته باشید و برای رسیدن به هدف راه‌های جدید را امتحان کنید، ان‌شاءالله به یاری خداوند و توکل به او به اهداف خود دست پیدا می‌کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی