کد خبر : 895407

برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با حضور شرکت کنندگان متنوع توانست نظر مثبت داوران و تماشاگران را به خود جلب کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قسمت بیست و سه «عصرجدید» با اتفاقات پرماجرایش در واپسین قسمت هاى مرحله مقدماتى، امشب یکشنبه ٢٥ فروردین از شبکه سه سیما پخش شد. در بخش ابتدایی برنامه احسان علیخانی پیرامون تفاوت دهه شصت و نود صحبت کرد و گفت: در دهه ۶۰ به خاطر اینکه تعداد بچه‌ها زیاد بود در مهمانی‌ها جا می‌مانند یا اشتباهی به خانه یکدیگر می‌رفتیم. وی ادامه داد:، اما در دهه ۹۰ پدر و مادر‌ها از زمانی که جواب مثبت را از آزمایشگاه دریافت می‌کنند مدیر برنامه‌های بچه می‌شوند و صفحه اینستاگرام برای او راه اندازی می‌کنند و عکس بچه هایشان را درحالت‌های مختلف منتشر می‌کنند، اما در زمان ما بچه‌ها در دوحالت عکس بیشتر نداشتند، یا کتک خورده بودند و با گریه عکس گرفته‌اند یا اینکه از کتک‌های بعد از عکس مضطرب هستند.
علیخانی عنوان کرد: زمان ما اگر کسی متوجه استعدادش می‌شد جرات نمی‌کرد او را به خانواده اش بگوید چرا که پدر و مادرش فقط به دکتر و مهندسی توجه می‌کردند. اجرای جذابی که نه با رای داوران بلکه با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت! / شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم برای نسل ما این میزان توجه به مهارت بچه‌ها حس خوبی دارد، و جالب است همان نسل سوخته استعداد بچه‌ها امروز را شکوفا می‌کنند. علی قامتى و محمدامیر صدر اولین اجراى قسمت بیست و سه عصرجدید را به عهده داشتند، آن‌ها توانستند با نشان دادن قدرت بدنی خود در حوزه بارفیکس چهار رای مثبت داوران را دریافت کنند. نیوشا ارزنده دومین شرکت کننده مسابقه عصر جدید بود. او با سن کماش در حوزه نقالی‌گری به روی صحنه حاضر شد و توانست با اجرای بخشی از شاهنامه رای مثبت داوران را دریافت کند. اما داوران همگی به این موضوع اشاره کردند که او باید دوران کودکی خود را داشته باشد، البته نیوشا با صحبت‌های خود باعث شد علیخانی او را به سمت پدرش راهنمایی کند. اجرای جذابی که نه با رای داوران بلکه با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت! / شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم گروه دو دلقک و نصفى سومین شرکت کننده مسابقه عصر جدید بودند، آن‌ها اجرای ضعیفی را به نمایش گذاشتند و با رای منفی مواجه شدند. دیگر گروه شرکت‌کننده عصر جدید، گروه نمایش برقی عصر جدید بودند که با اجرای خوبشان همه را حیرت زده کردند. وس از اجرای آن‌ها علیخانی از هزینه‌های لباس و اجرای آن‌ها پرسید و به شوخی گفت، لباس هر کدام از شما به اندازه قیمت یک پراید است و می‌تواند برابری کند.
محمد بیک محمدی در حوزه خوانندگی شرکت کرد، اما با دو رای منفی دریافت کرد. این شرکت کننده از علاقه پدرش به خوانندگی او گفت. حامد نصیری ششمین شرکت کننده عصر جدید بود که با حرکت نمایشی خود توانست نظر داوران را جلب و رای مثبت آن‌ها رل دریافت کند.
رضا ازوجی هفتمین اجرا عصر جدید را در حوزه تصویرگری به نمایش گذاشت و با پخش موسیقی متن سریال «خواب و بیدار» تصویر رویا نونهالی بازیگر این سریال کشید و رای مثبت داوران را دریافت کرد. گفتنی است؛ در پایان برنامه علی قامتى و محمدامیر صدر با رای داوران «عصر جدید» به فینال راه پیدا کردند و نیوشا ارزنده با کارت طلایی رویا نونهالی به فینال رسید و احسان علیخانی کارت طلایی برنامه «عصر جدید» را به گروه پایتخت داد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید