کد خبر : 887406

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: ایجاد یکپارچگی در بستر‌های ارایه خدمات، بویژه فضای الکترونیکی می‌تواند شرایط بهتری را برای شبکه رقم بزند.

معاون وزیر خواستار یکپارچکی بیشتر در ارایه سرویس‌های پستی شد
روابط عمومی شرکت ملی پست نوشت: حسین نعمتی عصر روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری پست استان قم، از تنوع بدون ضابطه سرویس‌ها و عدم یکچارچگی بستر‌های ارایه خدمات به عنوان تهدیدی برای شرکت یاد کرد و خواستار تسریع در ساماندهی آن‌ها شد.
معاون وزیر خواستار یکپارچکی بیشتر در ارایه سرویس‌های پستی شد وی عدم طراحی سرویس‌های نوین و متناسب با نیاز مشتریان در بستر الکترونیکی و تداوم سرویس دهی سنتی را عامل تهدید آمیز دیگری در شرایط رقابتی حاضر دانست. او همچنین به مشکلات موجود در مدیریت منابع کلیدی اشاره کرد و گفت: ساماندهی و مدیریت بهینه امکانات و منابع، عاملی دیگر در برون رفت از چالش‌های پیش روی شرکت است. مدیر عامل ظرفیت‌های استارتآپ‌ها را یادآور شد و افزود: همکاری و مشارکت با این بخش از کسب و کار‌های نوین می‌تواند فرصتی بی نظیر در مسیر رشد و توسعه شبکه به وجود آورد و در مقابل چنانچه به این ظرفیت‌ها بی توجه باشیم، تهدیدی جدی برای شرکت به شمار می‌آیند. نعمتی با تاکید بر اینکه پست می‌تواند سکوی اقلام و کالا‌های شبکه‌ها و شرکت‌های خرید و فروش اینترنتی باشد، اظهار داشت: این شیوه مشارکتی کسب و کار است که می‌تواند ضامن تداوم و بقاء شرکت باشد و زمینه توسعه ترافیک را نیز فراهم سازد. باقری منش مدیر کل پست استان قم نیز در این جلسه به تشریح عملکرد استان بویژه در شاخص‌های درآمد و ترافیک از ابتدای سال تاکنون پرداخت و در ادامه برنامه‌های پیش روی پست استان در ماه‌های پایانی سال را تشریح کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید